Broń Radom - Szydłowianka Szydłowiec 3:2 (RELACJA LIVE)

Broń Radom - Szydłowianka Szydłowiec 3:2
Leśniewski 22' 57' 71' - Miller 24' Zagórski 81'

KONIEC MECZU
90' + 3 minuty.
88' Ostatnie minuty do końca spotkania.
85' Leśniewski sam na sam z Wieczorkiem... tylko słupek!
84' Szydłowianka walczy o remis w tym spotkaniu.
81' Zagórski strzela z karnego!
80' Karny dla Szydłowianki! Zdaniem arbitra Młodziński faulował zawodnika gości...ale to on był faulowany.. Sędzia meczu widocznie inaczej widział całą akcję.
78 Sałek z żółtą kartką.
74' Piłka dziś szuka Leśniewskiego. Co za mecz tego zawodnika. Teraz wywalczył rzut rożny.
70' Leśniewski kompletuje hattricka!!! Co za mecz tego zawodnika! Zawodnik Broni po centrze w pole karne wiedział jak wykończyć akcję całego zespołu!
70' Do końca meczu już tylko 20 minut.
68' Poprzeczka po strzale Nowosielskiego!!!
67' Czarnecki sam na sam z Wieczorkiem - bramkarz gości staje na wysokości zadania!!
66' Doskonały rajd Leśniewskiego - jego podanie w pole karne przecina defensywa gości.
62' Teraz lepsza centra Nowosielskiego - Leśniewski o centymetry mija się z piłką.
62' Kolejny rzut wolny dla Broni w okolicach pola karnego.
61' Za mocne dośrodkowanie Nowosielskiego w pole karne Wieczorka.
60' Czarnota uderza tuż obok słupka po rzucie wolnym!
57' Leśniewski znów zdobywa bramkę! Doskonały rajd Bojka, Leśniewski w polu karnym otrzymuje podanie od Nowosielskiego i ten nie zmarnował swojej szansy!
56' Miller sam na sam z Młodzińskim - broni doświadczony zawodnik Broni! Co za niewykorzystana szansa zawodnika gości!
54' Korner dla Broni - po wrzutce w pole karne jeden z zawodników gospodarzy zagrywa piłkę ręką.
52' Czarnecki z dystansu - nad poprzeczką.
52' Dośrodkowuje Nowosielski... piąstkuje Wieczorek!
51' Bojek faulowany tuż obok pola karnego. Doskonała szansa dla Broni...
50' Co za błędy broni w obronie! Lewińskio stanął przed szansą na zdobycie bramki - jego strzał był jednak za lekki!
48' Leśniewski uderza z półwoleja... tuż obok bramki!
46' Zaczynamy druga połowę!

45' Koniec pierwszej połowy spotkania.
44' Czarnota niepilnowany w polu karnym - w porę zawodnika gości zatrzymał Dobosz.
43' Nowosielski w indywidualnej akcji - traci piłkę pod bramką Szydłowianki.
39' Miller uderza z główki po wrzutce Menzhegi - obok bramki.
38' Broń ma dużo problemów z dobrze jak na razie dyspozycją obrony Szydłowianki.
36' Zagórski ujrzał żółtą kartkę.
32' Defensywa Szydłowianki znów przerywa skutecznie kontrę Broni.
29' Lewiński upada w polu karnym Broni- arbiter zamiast karnego daje żółtą kartkę, który chciał wymusić karnego.
28' Bojek przed kolejną szansą na strzał - blokowany.
24' Miller wyrównuje stan meczu! Doskonała kontra Szydłowianki - Młodziński został przelobowany po strzale zawodnika gości!
22' Leśniewski uderza piłkę zza pola karnego... bramka! Wieczorek bez szans! Po wrzutce w pole karne Wieczorek piąstkuje przed pole a tam dobrze ustawiony był zawodnik Broni.
21' Leśniewski podaje w pole karne - defensywa Szydłowianki wybija piłkę na rzut rożny.
20' Korner dla Szydłowianki - Czarnota uderza z główki... tuż obok słupka!
19' Kontra Broni - Lesniewski odzyskuje piłkę, Nogaj przed szansą na strzał - za lekkie uderzenie. Pewnie broni Wieczorek.
15' Kwadrans gry za nami. Szydłowianka jak na razie wzorowo gra w defensywie. Dodatkowo to goście mieli groźniejsze sytuacje na zdobycie bramki.
13' Strzał Bojka zza pola karnego - za lekko.
12' Teraz kartka dla Nowosielskiego za wymuszenie fulu przed polem karnym Szydłowianki.
9' Miller ukarany żółtą kartką za faul na zawodniku gospodarzy.
9' Lewiński upada w polu karnym po starciu z zawodnikiem Broni - arbiter nie dopatrzył się faulu.
7' Wrzutka Nowosielskiego - Bojek na spalonym.
6' Faulowany teraz Czarnecki - odległość od bramki około 30 metrów.
5' Kolejna dobra interwencja Młodzińskiego. Bramkarz Bron popisuje się interwencją po groźnym strzale z dystansu.
4' Rzut wolny dla gości w okolicach pola karnego Broni.
3' Młodziński oddala zagrożenie po wrzutce w pole karne.
2' Korner dla Szydłowianki.
1' Zaczynamy spotkanie! Broń przy piłce!

*Broń Radom dziś w czerwonych koszulkach i niebieskich spodenkach. Goście w białych koszulkach i niebieskich spodenkach.
*Piłkarze obydwu zespołów i trójka sędziowska już na boisku! Przed nami prezentacja i zaczynamy derbowy pojedynek w IV lidze!

Składy drużyn:

Broń Radom: Młodziński - Jabuczyk, Wicik, Sala, Dobosz, Leśniewski, Sałek, Więcek, Bojek, Nowosielski, Czarnecki

Szydłowianka Szydłowiec: Wieczorek - Suwara, Drożdżak, Wiatrak, Sadkowski, Menzhega, Zagórski, Czarnota, Kalbarczyk, Lewiński, Miller

15:49 - Początek meczu już za 10 minut! Piłkarze opuszczają plac gry po rozgrzewce.

*W Broni Radom do składu powrócili pauzujący za kartki w ostatniej kolejce Michał Bojek oraz Przemek Wicik. Nie wystąpi natomiast Arkadiusz Oziewicz, któremu odnowiła się kontuzja stopy.

*Piłkarze obydwu drużyn już na boisku przeprowadzają rozgrzewkę!

15:39 - Witamy ze stadionu MOSiR-u w Radomiu! Już o godzinie 16:00 początek derbowego spotkania Broń Radom - Szydłowianka Szydłowiec!