Nietypowa sytuacja. Poczwórna zmiana w Unii

Pewnie wykonany karny przez Sabiłło

otrzymał Marek Chudziński, kierownik Broni

78'

Rzut karny dla Unii. Mocno kontrowersyjna sytuacja

Broń wciąż atakuje, pomimo gry w osłabieniu. W zasadzie nie ma już nic do stracenia

75'

Kielak za bardzo ostre wejscie na rywala

74'

Kosior za Waśniowskiego

71'

Wrześniewski - Prikna

70'

Machajek

69'

Piłka przeszła pod ciałem interweniującego Kosiorka i słupek ratuje Broń od starty 4 gola!

68'

Niewykorzystane sytuacje się zemściły. Pierwszy strzał rywali na bramkę Broni w drugiej części i gol. Jego autorem po błędzie defensywy Miłosz Nowak

Kumoch

67'

Borodai z trzech metrów, źle trafił w piłkę i ta poszybowała ponad poprzeczką. Kolejna zamrnowana "setka"

Seria rzutów rożnych Broni. Radomianie od kilku minut nie schodzą z połowy rywala

Gra się ponownie zaostrzyła. Tym razem leży Sabiłło

64'

W zamieszaniu podbramkowym najszybciej do piłki dopadł Kośmicki, ale jego strzał lewą nogą pozostawił wiele do życzenia

Kumoch podał do Borodaia, ale jego strzał przyblokowany i rzut rożny

63'

Będzie rzut wolny z okolic 20 metra na wprost od bramki Unii

59'

Diaz - Ramirez

53'

Bartosiak

53'

Ładny rajd prawą stroną Derlatki, ale wycofanie piłki do kolegi z zespołu już nie tak efektowne i goście wyjaśniają sytuację

Tymczasem w składzie Unii gra aż czterech młodzieżowców...

Leży Wlazłowski po tym, jak wpadł w niego Borodai

50'

Kośmicki uderzył piłkę głową i znakomita parada Wlazłowskiego! Golkiper w sobie tylko znany sposób wybił piłkę na róg!

Kumoch niedokładnie dośrodkował

Broń wywalczyła rzut rożny

47'

Prostopadłe podanie Kumocha do Derlatki, ale ten przegrał pojedynek sam na sam z Wlazłowskim!

Unia wciąż na trzech napastników i ustawiona dość wysoko

Teraz to goście będą zmuszeni grać pod silnie wiejący wiatr

Gramy!

Póki co Broń, jak i Unia bez zmian w składach

Za chwilę rozpocznie się druga część meczu. Na boisku są już obie "jedenastki"

Koniec 1. połowy. Radomianie póki co tracą do rywala dwa gole, któe zdobył były zawodnik m.in., Zagłebia Lubin, Rakowa Częstochowa, czy KKS-u Kalisz

45'

Nadziała się Broń na kontrę! Szybko Unia wyprowadziła akcję, po której Sabiłło wygrał pojedynek sam na sam z Kosiorkiem! Wcześniej nieudasna pułapka ofsajdowa radomian

Za szybko, za nerwowo radomianie chcą odrobić straty. Przez to niedokładność w wyprowadzaniu akcji

Zmienił się wynik i zmienił obraz gry. Unia cofnięta do defensywy, a Broń w ataku

- Jest impuls - skomentował wydarzenia Piotr Kocęba, trener Unii

37'

Kamil Sabiłło zmylił Kosiorka. Strzelił w jego prawy róg, a golkiper rzucił się w lewy!

36'

Rzut karny dla Unii!

34'

Dośrodkowanie piłki z prawej strony boiska na dalszy słupek i tam niepilnownay znalazł się jeden z zawodników Unii, ale trafił piłką w poprzeczkę!

30'

Na murawie leży Kielak, gra się zaostrzyła, ale to Unia częściej w posiadaniu piłki

26'

Zapachniało bramką dla radomian. Dośrodkowanie z lewej strony boiska, ale ostatecznie w piłkę nie trafili, ani Bartosiak, ani też Kielak

22'

Borodai główkował , ale ponad poprzeczką

Dzisiejszy termin rozegrania meczu przypadkowy nie jest. Zmienioną godzinę z 17:00, na 11:00, bowiem jutro o godz. 17:30 na tym samym obiekcie gra Radomiak z Wisłą

15'

Diaz tuż przed narożnikiem pola karnego faulował rywala. Miał szczęście, że nie kilkadziesiąt centymetrów dalej, bo byłby karny

Diaz

Przerwa w grze.Na boisku leżał Niedzielski, ale już wrócił do gry

Po dość otwartym początku meczu, teraz obraz gry się zmienił. Dużo walki, głównie w środku pola

W tabeli sytuacja przedstawia się w sposób następujący. Broń jest 9., a Unia 8. Obie drużyny wciąż nie są pewne utrzymania. Nad strefą spadkową mają sześć punktów przewagi

5'

Waśniowski uderzył futbolówkę z narożnika pola karnego, ale ta o centymetry minęła slupek bramki

Broń do tego meczu podeszła po remisie z liderem Legionovią i triumfem środowym z Wissą Szczuczyn

Rzut rożny dla radomian, wybijają goście

1'

Pierwsza stoprocentowa okazja dla Broni. Diaz z bliskiej odległości, ale trafił w stojącego an linii bramkowej obrońcę!!!