Radio Rekord Radom mobilne Radio Rekord Radom mobilne
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=

Śmiertelny wypadek w Klwatce Królewskiej

Śmiertelny wypadek w Klwatce Królewskiej
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Jak poinformował nas st. sierż. Kamil Warda z Komendy Miejskiej Policji w Radomiu, do zdarzenia doszło tuż przed godziną 18. Na drodze gminnej zderzyły się czołowo dwa auta: bmw oraz peugeot. Śmierć poniósł 24-letni kierowca drugiego z aut, natomiast kierujący bmw trafił do szpitala. 

Policjanci cały czas pracują na miejscu zdarzenia i ustalają jego przebieg. Są utrudnienia w ruchu. 

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Ogniem prawdopodobnie zajęło się bmw, jego kierowca z poparzeniami rąk i nóg trafił do szpitala. 

- Po przyjeździe na miejsce zdarzenia wszyscy uczestnicy wypadku byli poza pojazdami, prawdopodobnie zostali wyciągnięci przez osoby postronne - poinformował nas dyżurny KMP PSP w Radomiu.

https://www.cozadzien.pl/radom/wypadek-motocyklisty-przy-ul-struga/76994

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Łukasz Kościelniak, Katarzyna Kurek, car / fot. Facebook / Ochotnicza Straż Pożarna w Jedlni-Letnisko

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ
Chcemy, żeby portal CoZaDzien.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców Radomia i ziemi radomskiej.
Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji „Stop hejt”.
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
Anonim
lub
  • avatar
    ~AG. 37.47.20.*** 2021-11-15 11:31
    Witam. Ja to tylko tu zostawię i poinformuję, że w internecie NIKT nie jest anonimowy. Zatem każdy kto bezpodstawnie obraził kierowcę BMW, niech wie, że te komentarze to jasne dowody na popełnione przez Was przestępstwo. Zapoznajcie się: Zniesławienie jest przestępstwem skodyfikowanym w art. 212 Kodeksu karnego polegającym na pomówieniu innej osoby, grupy osób, instytucji, osoby prawnej lub jednostki organizacyjnej niemającej osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności. Sprawcy przestępstwa zniesławienia grozi kara grzywny lub ograniczenia wolności, a w przypadku gdy dopuści się on zniesławienia za pomocą środków masowego komunikowania, dodatkowo kara pozbawienia wolności do jednego roku. POZDRAWIAM.
    • 80%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Frkt 185.189.127.*** 2021-11-16 13:28
      Hejt Stop - ten komentarz został zablokowany.
      • 57%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Ktoto 185.189.127.*** 2021-11-16 13:32
      Ciekawe jaki paragraf jest za jazdę 150km/h bmw w obszarze zabudowanym.
      • 73%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 185.189.126.*** 2021-11-18 07:15
      Co ty nie powiesz.
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Wielebny. 185.136.224.*** 2021-11-03 22:48
    Znany i lubiany kierowca bmw w jedlni letnisko. Z jednej strony torów był już spalony bo jego drift był codziennością. Wina może jest i po obydwu stronach nie dowiemy się tego. Jego członek rodziny tak go chwalił jaki on rajdowiec czego się go czepiają tak pięknie jeździ. Ciekawe co wyjdzie na ekspertyzie bmw hydrołapa turbo zaspawany dyfer karoseria od diesla. Na pewno jechał przepisowo i na pewno nie jechał upalony i ofrukany. 50cent w oczach codziennie. Co jego rodzina powie na temat strojenia mapy silnika w ciągu dnia przez srodek jedlni w godzinach jak dzieci opuszczają szkołę. Niech trafi do ZK tam będzie doceniony będzie przemykać jak frajer.
    • 72%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim. 37.47.27.*** 2021-11-05 16:37
      Panie Wielebny, proszę zgłosić się do tego członka rodziny kierowcy BMW i poprosić o pokazanie ekspertyzy samochodu. Ponieważ ma Pan bardzo okrojone informacje. Jeszcze wyjdzie zamontowane nitro, silnik odrzutowy na paliwo lotnicze, turbo - no chyba chciał Pan napisać Bi turbo! Niestety chłopak za późno zaczął rozkładać skrzydła bo by odleciał i tyle by go widzieli...  Teraz proszę się już nie martwić i być spokojnym - jedyny kierowca z prawdziwą pasją do aut oraz umiejętnościami prowadzenia ich, które stwarzały zagrożenie w ruchu po Jedlni-Letnisko walczy o życie w szpitalu. Teraz Jedlnia jest tak bezpieczna jak nigdy, zostali w końcu tylko Ci, którzy w ogóle nic nie kontrolują i jeżdżą pijani, Ci którzy wjeżdżają tylko w latarnie uliczne pod wpływem, Ci co nie umieją skręcać i wjeżdżają w płoty, niedzielni kierowcy, którzy wpadając w poślizg puszczają kierownicę i zamykają oczy no i nasi ulubieńcy - Ci którzy zatapiają swój wzrok w telefonach komórkowych i zjeżdżają w jadące samochody, nasze zderzaki i wszystko co popadnie nie dbając o bezpieczeństwo swoje i innych, zostali tylko Ci którzy potrącając pieszego uciekają z miejsca zdarzenia no i Ci którzy z otwartej szyby samochodu popchnęli babcie jadącą na rowerze a ich radości z cudzej krzywdy nie było końca. Co o nich powiesz Panie Wielebny? Bo skoro taki jesteś wszechwiedzący to dlaczego dalej poruszają się po drogach? Próbowałeś pomóc/uczulić/porozmawiać z tymi ludźmi? Wezwałeś policję? Czy tylko codziennie ich obserwujesz i wyczekujesz tragedii żeby potem anonimowo móc się nad nimi pastwić? Powinieneś się Haniebny podpisać a nie Wielebny.
      • 69%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 37.47.18.*** 2021-10-28 23:47
    On codziennie ta trasę wykonywał 4lata w dzień w dzień
    • 90%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Anonim 5.174.48.*** 2021-10-20 20:06
    Pewniej wyrzuciło go na tym łuku i poszedł na czołowe z BMW.
    • 97%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~. 5.173.26.*** 2021-10-20 20:39
      Tam nie ma łuku to sie stało na prostej drodze. Ale on jezdzil z bardzo duza prędkoscią przez caly czas przez ten odcinek drogi, codziennie. Mlody glupi idiota
      • 72%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Xxx 31.0.74.*** 2021-10-20 21:32
      Jeździł nie tylko tam tak szybko. Ja nie raz na swojej ulicy musiałam uciekać na płot sąsiadów żeby nie wjechał we mnie. Szkoda tamtego chłopaka co zginął na miejscu.. Przez takich debilow jak ten. A teraz co za takiego podatki płacić i utrzymywać wiezienie.
      • 80%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 185.253.241.*** 2021-10-20 23:59
      Zobaczymy czy ludzie będą tacy kiedy dowiedzą się jak było naprawde
      • 94%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Gelo 185.253.241.*** 2021-10-21 00:12
      Ludzie nie zdają sobie sprawy z tego że kierowca który zginoł mógł spowodować wypadek
      • 94%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~. 5.173.26.*** 2021-10-21 06:36
      No tak zmarły teraz nie ma jak sie wybronić.... A gówniarz jak szalał BMW tak zapewne bedzie robil to nadal. Po Jego codziennych rajdach na takich ulicach widac bylo ze go głupota nie boli
      • 81%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Gość123 31.1.68.*** 2021-10-21 22:09
      Chlopak z Bmw zmarl w szpitalu.
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Nn 94.254.169.*** 2021-10-22 10:15
      Żyje
      • 83%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~BMW 46.204.87.*** 2021-10-22 20:14
      Dokładnie właśnie tak, nie wolno nikogo posądzać dopóki nie jest to zbadane
      • 90%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~SoB. 185.253.241.*** 2021-10-26 12:47
      A to zakupiłaś miernik prędkości i mierzyłaś mu prędkość każdego dnia? Bo nie jeździł codziennie tym samochodem akurat z tego co wiem więc ciekawe kogo widywałaś gdy tamtędy nie jeździł przypuśćmy miesiąc. Przecież tylko jedno bmw jest na całą wieś i na pewno to tylko on tak zasuwał, więcej takich wariatów nie ma to może jakieś zwidy... Wczoraj z przepisową prędkością pokonywałam tą drogę to nie było ani jednego samochodu który by mnie nie wyprzedził, czaili się na samym zderzaku, nieważne że pod górkę nie ważne że zakręt, wyobrażasz sobie że volkswageny mazdy i nawet ople też potrafią zap...dalać !!!!!! A jeden mądry wgl bez jednego reflektora jechał, bo po ciul komu swiatlo... Taki samochód nie powinien się po drogach poruszać. Dzień po wypadku na drodze bylo tyle śladów driftów, że się dziwię że już nie napisaliście że ze szpitala wyszedl, bmw wyklepał i znowu szaleje! Bo reszta kierowców jest wzorowa, już nie wspominając o tych co jeżdżą po alkoholu i co chwile jakąś latarnie tam kasują albo na zakrętach nie wyrabiają i co wasi sąsiedzi czy rodzinka? I co o dziwo nie bmkami ! A i z tego miejsca nie pozdrawiam Pana który na klwatce na zakręcie przed mostkiem kiedyś wyskoczył z krzaków przy poboczu z rękami do góry przed naszym samochodem, gratuluję wyobraźni bo samochód jechał z naprzeciwka i gdybyśmy odbili w drugą stronę przestraszeni to byśmy mieli dokładnie taki sam wypadek... Ale może by nam dali żyć jeszcze spokojnie jakbysmy to przeżyli bo nie jechaliśmy bmw.
      • 83%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Suchy 185.253.241.*** 2021-10-21 23:50
    Kto byl na msc wypadku i nie byl najbardziej zaaferowany marka jednego z samochodow, co juz dla niektorych stereotypowcow jest argumentem zeby obarczac kierowce wina i przy okazji nie byl slepy widzial slady ze bmw hamowalo co moze znaczyc ze chcial uniknac zderzenia. Nie znalem kierowcow ale zanim zlinczujecie chlopaka pomyslcie czy macie wystarczajaca wiedze odnosnie przebiegu takich wypadkow zeby wypowiadac sie w ten sposob o chlopaku ktorego winy nikt nie orzekl. Zalosne sa wasze samosądy w obliczu takiej tragedii. Warto zaczekac na rzetelne info. Przezylem taki wypadek, wyjechala mi omega i nikt jakos go nie mieszal z blotem bo mial tyl naped. Skad wiecie ze kierowca ktory spowodowal wypadek nie byl chory, nie zaslabl albo cos znajdowalo sie na jezdni co sprawilo ze stracil panowanie nad autem. Nic nie wiecie a snujecie swoje januszowe opowiesci z doliny polskich cebulakow. Ciekawi mnie czy Ci co pisza o nadmiernej predkosci sami jezdza wzorowo-przepisowo. Jazda 70/80 w zabudowanym to tez juz piractwo a ciekawe ilu z was jezdzi 50 po tej waszej wsi i nie tylko, uderz w stol a nozyce sie odezwa...
    • 94%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Aga 185.136.225.*** 2021-10-24 18:48
      Byłam pierwszą osobą, którą zobaczył kierowca peugeota jak i kierowca bmw kilka chwil po zderzeniu, kiedy próbowałam udzielić im pomocy. Silnik nadjeżdżającego bmw słyszałam na kilkadziesiąt sekund przed tym jak mignął mi przed oczami. Nie umiem powiedzieć z jaką prędkością jechał, ale też jestem kierowcą i nie było to na pewno ani 70 ani 80 ani nawet 90 km/h. Śladów hamowania na asfalcie nie ma i nie było. Takie ślady gum utrzymują się kilka dni, a tu nie ma nic. Jedyne ślady na jezdni to rozlane płyny z obu pojazdów i ślady po wyciąganiu peugeota z rowu podczas ładowania go na lawetę. Tą drogą jeżdżę codziennie i niejednokrotnie musiałam uciekać na pobocze bo jest wąsko. Jedno jest pewne gdyby nie prędkość mogło to się skończyć potłuczeniem reflektorów i lekkimi obrażeniami. Wg mnie przyczyną tego wypadku było brak wyobraźni, brawura, nadmierna prędkość i niezapięte pasy.
      • 68%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim. 37.47.30.*** 2021-10-25 02:12
      Ja tez widzialem slad hamowania po stronie bmki. Tak jakby bmw hamowalo przed uderzeniem. Nie wiem czemu jeden moze drugim kolem jechal poboczem takie slady nie sa trwale ale to jakos bylo pierwsze co widzialem jak tylko tam doszedlem. Wie Pani oboje sie nie popisali jak jechal nawet 100 to jakos na mnie nie robi wrazenia co drugi tamtedy tak jezdzi i on nie jest pierwszy i nie bedzie ostatni, pytanie ktory sie popisal wieksza nieostroznoscia, ktos pisal ze peugeot jechal srodkiem drogi wiec co robil ze nie widzial jadacego bmw widocznosc to tam akurat nie byla zla samochod widac z daleka. Szkoda obu chlopakow. Kazdy popelnia bledy czasu sie nie cofnie trzeba uczyc sie na bledach swoich i innych i dostosowac predkosc i byc skupionym na drodze i zadbac o swoje bezpieczenstwo zapinajac sie w pasy bo pasy to podstawa ratuja zycie dla mnie to samochody nie powinny ruszac z miejsca jak nie wykryja zapietego pasa nie ma jazdy i koniec.
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 46.204.87.*** 2021-10-21 20:45
    No nie czytam te komentarze i po prostu krew mi się w drugą stronę toczy wszyscy na chłopaka z BMW bo co bo jechał BMW,a jak bym to jechała ja BMW kobieta 46 lat i doszło by do wypadku to też byście mnie zlinczowali, nie bronię go ale czy wy jesteście 100procent pewni że to on zawinił.Ktory z was jest bez winy.Nie osądzajcie nikogo!!???
    • 94%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Dyżurny ruchu 94.254.169.*** 2021-10-24 14:11
      Hejt Stop - ten komentarz został zablokowany.
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 178.235.182.*** 2021-10-22 21:13
    Chłopak z bmw żyje?
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 5.173.158.*** 2021-10-22 23:04
      Tak
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 178.235.182.*** 2021-10-22 21:11
    Życie jest takie kruche. Straszny ból dla rodziny. Wyrazy wspolczucia
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~. 5.173.26.*** 2021-10-20 20:37
    Idiota z tego BMW szalał przez tą wieś przez caly czas!!!! W koncu to sie musialo tak skonczyc! Odebrałes niewinnemu czlowiekowi życie.
    • 64%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Wiesniaki 78.88.221.*** 2021-10-21 08:02
      Moze trafi w wiezieniu na rodzine albo znajomych ofiary to bedzie wode na herbate w rekach gotowal
      • 88%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Gość123 31.1.68.*** 2021-10-21 22:08
      Chlopak w BMW zmarl w szpitalu.
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 37.47.18.*** 2021-10-22 11:15
      Michał który zginął to mojej koleżanki syn
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~BMW 46.204.87.*** 2021-10-22 20:13
      Zastanów się człowieku co mówisz,czy ty jesteś 100 procent pewien że to kierowca BMW jest winien???
      • 100%
      • |
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Maliniak 5.173.250.*** 2021-10-22 13:50
    Michciu spoczywaj w pokoju....za szybko odeszles z tego swiata
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |