4. liga - Oskar Przysucha i Enea Energia Kozienice z kompletem punktów

W Przysusze wicelider rozgrywek podejmował drużynę środka tabeli i to miejscowi wymieniali byli, jako faworyt meczu. Gorzej jednak mecz dla Oskara nie mógł się rozpocząć, bowiem nie minęło kilkadziesiąt sekund a rywale wyszli na prowadzenie. Na kontaktową bramkę kibice gospodarzy czekali do doliczonego czasu gry 1. połowy. Wtedy asystą do Karola Karwowskiego popisał się Przemysław Wicik, a jego kolega doprowadził do remisu.

Dużo emocji dostarczyła również druga połowa. Najpierw w 52 minucie Przemysław Eggink ujrzał od arbitra czerwoną kartkę, co spowodowało, że raszynianie musieli radzić sobie z przeciwnikiem w osłabieniu. Przewagę szybko wykorzystali miejscowi, którzy po golach Mariusza Moskwy i Patryka Czarnoty zdobyli komplet punktów.

Tymczasem w Kozienicach miejscowa Enea Energia nie dała szans radomskiemu Zamłyniu. Już do przerwy kozieniczanie po golach Adriana Nowosadko i Bartłomieja Nowaka prowadzili 2:0. Po zmianie stron dwa kolejne gole dołożył Piotr Czerwiński. Najpierw kapitan Energii huknął pod poprzeczkę z odległości blisko 30 metrów, a następnie wykorzystał sytuację sam na sam z Piotrem Praskiem.

Wyniki 18. kolejki

Tygrys Huta Mińska - Pogoń II Siedlce 1:5, Enea Energia Kozienice - Zamłynie Kombud Radom 4:0, Mazovia Mińsk Mazowiecki - Victoria Sulejówek 0:3, Płomień Dębe Wielkie - Milan Milanówek 0:2, Mazur Karczew - Naprzód Skórzec 5:0, Żyrardowianka Żyrardów - MKS Piaseczno 3:3, Mszczonowianka Mszczonów - Wilga Garwolin 2:0, Oskar Przysucha - KS Raszyn 3:1, Podlasie Sokołów Podlaski - Orzeł Baniocha 1:3.

Aktualna tabela: (tutaj)