Radio Rekord Radom mobilne Radio Rekord Radom mobilne
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=

Broń bez argumentów w starciu z Unią

Broń bez argumentów w starciu z Unią
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Piłkarze do meczu z Unią przystąpili zmotywowani i poprzez zdobycie punktów, chcieli się zrehabilitować za bardzo słaby występ w domowym meczu z Huraganem Morąg. Tuż przed meczem radomski zespół pozyskał zawodnika, a został nim Krzysztof Kiercz. 31-letni wychowanek Korony Kielce to środkowy obrońca. Kibice i owszem spodziewali się wzmocnień po ostatnich meczach „Broniarzy”, ale nie do formacji defensywnej, a do ataku. Właśnie ta formacja najbardziej zawodzi w tym sezonie. Podobnie było również w Skierniewicach.

https://www.cozadzien.pl/sport/bron-zagra-w-skierniewicach-i-nie-bedzie-faworytem/68570

Mecz, którego faworytem był zespół gospodarzy od samego początku należał do miejscowych. Piłkarze Unii od pierwszych minut, mocno ruszyli na bramkę Konrada Zacharskiego, ale na szczęście gole nie padały. Swoją szansę miała także drużyna Broni, ale po dośrodkowaniu z lewej strony boiska, Przemysław Śliwiński z dwóch metrów, źle trafił piłkę głową i ta odbiła się jeszcze od bramkarza i ne emocjach się skończyło.

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Dopiero w 44. minucie skierniewiczanie dopięli swego. Z prawej strony boiska piłkę dośrodkowywał Kamil Łojszczyk, a jej kierunek niefortunnie zmienił Carlos Saavedra i piłka wpadła do bramki radomskiego zespołu.

Na drugiego gola trzeba było czekać do 78. minuty. Właśnie wtedy kolejną ofensywną akcję przeprowadzili zawodnicy Unii. Po niej piłka wyszła na rzut rożny. Do futbolówki podszedł Dawid Dzięgielewski, a więc stały wykonawca kornerów i ta trafiła na głowę Konrada Kowalczyka. Jego uderzenie głową sparował przed siebie Zacharski, ale do piłki dopadł Robert Kowalczyk i z najbliższej odległości umieścił ją w bramce. Była to jego piąta bramka w trwających rozgrywkach.

Więcej goli już nie padło, co oznaczało, że radomianie doznali siódmej porażki w sezonie.

 

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Unia Skierniewice – Broń Radom 2:0 (1:0)

Bramki: samobójcza (44.), R. Kowalczyk (78.)

Broń: Zacharski - Machajek, Saavedra, Kiercz, Stefański, Leśniewski, Dias, Goljasz (79. Głowacki), Świerczek (66. Jończyk), Smuczyński (66. Kielak), Śliwiński.

Maciej Kwiatkowski fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ
Chcemy, żeby portal CoZaDzien.pl był miejscem wymiany opinii dla wszystkich mieszkańców Radomia i ziemi radomskiej.
Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji „Stop hejt”.
Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.
Anonim
lub
  • avatar
    ~Anonim 157.25.243.*** 2020-11-08 10:35
    Bron w drodze do 4 ligi tam panienki z placu broni wasze miejsce hahahaha hahahaha hahahaha
    • 63%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Chuligan Broni 37.248.161.*** 2020-11-09 02:16
      I czego szczekasz bezdomna łamago?
      • 50%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 37.30.48.*** 2020-11-10 05:20
      Ty jestes lamaga bojaca sie z plant
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~raa 37.225.57.*** 2020-11-09 06:11
    Każdy dzieciak ma prawo pisać . Spacerować itd . Ten klub ma tradycje , ale kto za to płaci . Takie miernoty biorą dotacje z miasta i sobie robią jaja . To są amatorzy to powinni sobie pogrywać za swoje w tz PTTK . OBIEKT kosztuje , stypendia kosztują . Prezydent płacisz kasę na co ? Na zawodowców a oni są amatorami .
    • 67%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Broń Radom 37.248.161.*** 2020-11-09 02:21
    Raz dwa raz dwa trzy.Wy bezdomne Kurły!!!!Hehe
    • 80%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~ 37.248.161.*** 2020-11-09 02:20
    Hejt Stop - ten komentarz został zablokowany.
    • 100%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~BR 188.146.105.*** 2020-11-08 06:18
    Kibicem się jest, a nie bywa. Jeśli ktoś kibicuje drużynie tylko dlatego, że ta odnosi sukcesy, to lepiej takich kibiców nie mieć.
    • 71%
    • |
    • oceń:
    • |
    • avatar
      ~Anonim 82.30.116.*** 2020-11-08 11:49
      kolego ty nie pisz nam tych MORALOW ze kibicr em sie jest a nie bywa bo my Starzy Broniarze na wyjazdy z nasza pamietna druzyna jak Jurek Ossowski Janek Adaszynski Adas Zuchowski Andrzej Weselak itd. jezdzilismy dobra paczka po calej Polsce przez doooobrych pare lat ale serce nam sie kraje jak widzimy prezesa Marionetke z nieudacznikiem bardzo konfliktowym trenerem A.Kupcem ktory doprowadzil do tego ze najlepsi gracze slyszac ze podpisano z nim kontrakt { zapytajcie Czarnego Mlodzinskiego Wicika Nogaja ze nikt nie zapytal Rady Druzyny co o tym sadzi wiedzac ze mocno sklocony i skonfliktowany z cala niemal druzyna odchodzil ostatnim razem z klubu } dostaja baty u siebie i na wyjazdach a pseudo zarzad z najwiekszym macicielem ktory nadaje sie do sprzedawania pietruszki pod dworcem niejakim KROLIKIEM robi a wlasciwie strzelil sobie w kolano bo widzimy jak Armia zaciezna tych zakontraktowanych spadochroniarzy meczy sie na boisku.....zadnego pomyslu chaos kazdy tylko chce sie pozbyc pilki....czy ich ona parzy?? i wygladaja w meczu jakby przed chwila kazdy wysiadl z innego autobusu i 1szy raz spotkal kolege z druzyny
      • 67%
      • |
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Starzy Broniarze 82.30.116.*** 2020-11-08 12:38
      Acha bo zapomnielismy o najwazniejszym jesli juz bedziesz mial HOOONOR i odwage zabrac swoj majdan to wez nie zapomnij zabrac ten SZROOOT z twoim ulubionym Aktorem pilkarzykiem Sliwinskim ....tak taaak do ciebie ten apel Arturze
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~BR 188.146.105.*** 2020-11-08 13:45
      Zgoda, że Królik zrobił się wielki prezes. Czarny, Młody? Dwaj cwaniacy mający na uwadze tylko swoje ja. Co do ściągniętych zawodników, to nie było na tamtą chwilę innej alternatywy. Mi też serce się kraje jak patrzę na męczarnie z jakąś Białą Piską. Cały rok jest dziwny, niestabilny. Poczekajmy. W tym sezonie tylko musimy się utrzymać.
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~1926 5.173.144.*** 2020-11-08 14:24
      Hahahaha widać człowieku kogo słuchasz skoro piszesz tak o dwóch chłopakach którzy trzymali ta drużynę w ryzach. A jak im podziękowano ?? Każdy kto zna kulisy wie... powinniście przeprosić i błagać chłopaków zeby chcieli wrócić bo z taka opinia do tego klubu nikt nie przyjdzie
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 82.30.116.*** 2020-11-08 15:01
      zgoda ale Mlodego w tym momencie nie bylo juz w naszym klubie i szatni przed rozpoczeciem sezonu w klubie co myslisz o tym? bo pozostali zawodnicy ktorzy wiedzieli o problemach Trenera uzaleznionego od.... wiedza wszyscy zainteresowani ...od czegoooo!! nie chcieli tego doswiadczac w szatni ponownie a jesli chodzi o Czarnego to takiego walczaka i charakternego napastnika ktory nogi nie odstawial to dlugo nie bedzie a chlopak ma i darzy wielkim szacunkiem cala RODZINE BROOONI......Czarnota Nogaj Wicik{kapitan} Kventsar i inni zawodnicy jak to uslyszeli nie chcieli trenera Artura w zadnym wypadku
      • oceń:
      • |
    • avatar
      ~Anonim 85.76.32.*** 2020-11-08 15:19
      To nawet w Broni nie chcecie tej miernoty Śliwińskiego? Nie chce całować herbu swojego klubu tak jak w derbach całował herb Radomiaka po zdobytym golu. A może u was jeszcze nie strzelił bramki to nie ma i co całować hehe
      • oceń:
      • |
  • avatar
    ~Anonim 31.0.33.*** 2020-11-08 14:44
    Czarls i królik to dwaj mąciciele w tym klubie.
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Anonim 31.0.33.*** 2020-11-08 13:21
    Brawo starzy Broniarze! Mądrze napisane. Tez pamietam czasy tych graczy i 2 ligę. To co teraz zrobił Wicik i daj mąciciele Czars i Królik zatrudniając kupców to jest coś niesamowitego.
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~HTP 37.30.49.*** 2020-11-08 11:00
    jestem kibicem Radomiaka ale z przykrością czytam o porażkach Broni, nie śledzę kto tam gra, trenuje a kto jest w zarządzie ale moim zdaniem potrzebne są natychmiastowe zmiany aby uratować klub od degradacji
    • 60%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~Anonim 5.173.153.*** 2020-11-08 10:28
    Dość, Dość, Dość Saga Kupców w............. c!!!!!
    • 50%
    • |
    • oceń:
    • |
  • avatar
    ~ 5.173.59.*** 2020-11-08 07:47