Domowa wygrana Broni Radom, wyjazdowa porażka Pilicy Białobrzegi

Piłkarze Broni Radom na domowe zwycięstwo czekali od 8 września. Wtedy pokonali u siebie 3:1 Concordię Elbląg. Po drodze przy Narutowicza 9 zremisowali ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki 0:0 i przegrali 0:1 z Unią Skierniewice.

Pierwsza połowa nie przyniosła bramek. Worek z golami rozwiązał się jednak w drugiej części spotkania. W 58 minucie wynik otworzył Adrian Olpiński, który zdobył gola strzałem po ziemi. Piłka odbiła się jeszcze od jednego z zawodników gości i wpadła do bramki. Olpiński dołożył jeszcze jedno trafienie w 84 minucie. Wynik na 3:0 ustalił Sebastian Kobiera, już w doliczonym czasie gry.

Zdecydowanie gorzej powiodło się Pilicy Białobrzegi, która rywalizowała na wyjeździe ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Wicelider tabeli grupy pierwszej trzeciej ligi nie dał szans białobrzeżanom. Już do przerwy prowadził 2:0, a ostatecznie zwyciężył 5:2.

Broń jest w środku tabeli, na dziesiątym miejscu z dorobkiem 16 punktów. Pilica w dalszym ciągu zamyka stawkę z zaledwie siedmioma punktami na koncie.

Broń Radom - ŁKS 1926 Łomża 3:0 (0:0)
Bramki: Olpiński 57' i 84', Kobiera 90'.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Pilica Bialobrzegi 5:2 (2:1)