Oskar zwycięstwem podsumował wicemistrzowski sezon. Zamłynie bez gola

Piłkarze Oskara przed własną publicznością w 17 meczach doznali tylko jednej porażki. Miało to miejscu na zakończenie rundy jesiennej, a drużyną której udała się ta sztuka była Wilga Garwolin. Właśnie z tym przeciwnikiem w środę podopieczni Łukasza Wiśnika zakończyli sezon. Przysuszanie chcieli się zrehabilitować rywalom i to im się udało. Wprawdzie w pierwszej połowie Tomasz Paszkowski pokonał Pawła Wieczorka, ale po zmianie stron dwa trafienia zadali goście. Najpierw do remisu doprowadził Przemysław Wicik a w 74 minucie rzut karny – zapewniający triumf – na gola zamienił Przemysław Śliwiński. Ostatecznie na koniec rozgrywek Oskar zajął drugie miejsce a w 34 meczach zdobył 78 punktów.

Powodów do radości nie mieli kibice radomskiego Zamłynia. Ci po cichu liczyli na to, że w ostatnim meczu zawodnicy outsidera pokusza się o niespodziankę i pokonają Mazovię Mińsk Mazowiecki. W tym starciu padło sześć bramek, ale wszystkie dla drużyny gości! Tym samym podopieczni Bolesława Strzemińskiego spadli do V ligi a w 34 pojedynkach stracili aż 118 goli!

Walcząca o pozostanie w rozgrywkach Energia wyjechała do Siedlec na starcie z rezerwami Pogoni. Myśląc o utrzymaniu podopieczni Pawła Rajna musieli wygrać i oczekiwać na rozstrzygnięcia pojedynków z udziałem KS Raszyn (mecz w sobotę) i Tygrysa Huta Mińska. Już do przerwy kozieniczanie udowodnili, że nie zamierzają się poddawać i po dwóch golach Bartłomieja Książka i jednym Michała Kucharczyka prowadzili 3:0. Po przerwie bramkarza rezerw Pogoni pokonali jeszcze: Kucharczyk i Bartłomiej Nowak.

Wyniki ostatniej kolejki 4. ligi

Wilga Garwolin – Oskar Przysucha 1:2, Milan Milanówek – Mazur Karczew 4:3, Victoria Sulejówek – Płomień Dębe Wielkie 8:0, Zamłynie Kombud Radom – Mazovia Mińsk Mazowiecki 0:6, Pogoń II Siedlce – Enea Energia Kozienice 0:5.