Piast Gliwice - Radomiak Radom (relacja LIVE)

2:3 (1:1)

Relacja live

Koniec meczu. Radomiak wygrywa 3:2 z Piastem Gliwice! Dla zespołu z Radomia to drugi triumf z rzędu!

90+7'

Żółtym kartonikiem napomniany został Rossi.

90+5'

Rzut rożny dla Piasta.

90+4'

Żółtą kartkę dostał Vagner Dias.

Arbiter doliczył 7 minut.

Patryk Dziczek marnuje rzut karny. Jego intencje wyczuł Kobylak!

Drugą żółtą kartką za to zagranie ukarany został Bruno Jordao. Portugalczyk musi udać się do szatni.

90'

Rzut karny dla Piasta!

Sędzia sprawdza tą sytuację na monitorze.

89'

Felix potrzebuje pomocy medycznej po ataku Jordao

88'

Żółta kartka dla Dziczka.

87'

Jorado fauluje Pyrkę tuż przed polem karnym Radomiaka.

83'

Kostadinov za Tomasiewicza.

80'

Żółtą kartką ukarany został Grzegorz Tomasiewicz za faul na Jordao.

78'

Bruno Jordao i Krystian Okoniewski za Lisandro Semedo oraz Christosa Donisa.

76'

Krykun pojawia się na boisku za Chrapka.

75'

3:2 dla Radomiaka! "Jedenastkę" wykorzystał Lisandro Semedo.

Okazało się, że po dośrodkowaniu Semedo piłka trafiła w rękę Jorge Felixa. Rzut karny dla Radomiaka!

73'

Sędzia ponownie podchodzi do monitora.

72'

Krótko rozegrany korner przez Radomiaka zakończony niepowodzeniem.

71'

Po dwóch bramkach nastąpiła spokojniejsza faza meczu.

69'

Zagrożenie pod bramką Radomiaka po wrzucie z autu zażegnane przez gości.

66'

Na murawie za Fabiana Piaseckiego pojawił się Kamil Wilczek.

64'

Do ataku ruszyli piłkarze Piasta, którzy złapali wiatru w żagle po bramce na 2:2.

60'

Błyskawiczna odpowiedź gospodarzy. Jorge Felix dogrywa do Ameyawa, a ten z kilku metrów wpakował piłkę do siatki! Ponownie mamy remis!

59'

Groźny wrzut z autu Piasta Gliwice. Po zamieszaniu w szestnastce Radomiaka piłka zostaje wybita przez gości.

57'

Piękna bramka Radomiaka! Rafał Wolski świetnie wrzucił piłkę w pole karne Piasta, a Leonadro Rocha znakomicie uderzył z pierwszej piłki.

55'

Po grze na małej przestrzeni zza pola karnego uderzył Jakubik. Piłka poszybowała wysoko ponad bramką.

52'

Korner dla klubu z Gliwic.

51'

Zamieszanie w polu karnym Piasta po wrzutce Donisa. Chwila niezdecydowania bramkarza gospodarzy i mogła paść bramka dla Radomiaka.

50'

Rzut rożny dla podopiecznych Maciej Kędziorka.

49'

Luizao fauluje Ameyawa, który rozpoczynał kontrę Piasta.

46'

Wojciech Myć rozpoczął drugą część gry.

45+3'

Sędzia zakończył pierwszą połowę.

45+3'

Na zakończenie pierwszej części gry stuprocentową sytację zmarnował Ameyaw, który chybił z kilku metrów.

45+2'

Rocha niecelnie trafił w piłkę po dośrodkowaniu Donisa.

45+1'

Radomiak ponownie spróbuje zagrozić przeciwnikom z rzutu rożnego.

Wojciech Myć doliczył 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

45'

Pyrka niecelnie wgrywa w pole karne RKS-u.

44'

Ze stałych fragmentów Radomiaka w ostatnich minutach na razie nic nie wynika.

43'

Kolejny wrzut z autu na skraju pola karnego Piasta dla gości.

42'

Rzut rożny dla Radomiaka.

41'

Zawodnicy Piasta stwarzają coraz większe zagrożenie.

39'

Na murawie leży Patryk Dziczek.

39'

Po kolejnej akcji gospodarzy w ostatnim momencie poza boisko piłkę wybija Vusković.

38'

Ciężar gry przeniesiony na połowę Radomiaka.

36'

Piast chce pójść za ciosem. Po rykoszecie mamy rzut rożny dla tej drużyny.

33'

Patryk Dziczek z dużym spokojem wykorzystuje "jedenastkę". Mamy remis!

Rzut karny dla gospodarzy!

Arbiter tego spotkania biegnie do monitora, aby obejrzeć sytuację w polu karnym Radomiaka. Dawid Abramowicz trafia w nogę Michała Chrapka.

30'

28'

Szansę na sytuację bramkową otrzymał Lisandro Semedo, który za daleko wypuścił sobie futoblówkę.

27'

Wolski dobrze znalazł Machado. Próba skrzydłowego Radomiaka została zablokowana.

24'

Zespół z Gliwic próbuje szybko podejść pod pole karne rywala, ale bardzo dobrze dysponowany jest Vusković.

21'

Prawą stroną pobiegł Ameyaw. Po jego dograniu w pole karne dobrze zainterweniowała obrona "Zielonych".

20'

Leonardo Rocha również strzela w mur.

19'

Po próbie dryblingu sfaulowany został Rafał Wolski. Rzut wolny dla Radomiaka z bliskiej odległości od bramki Piasta.

18'

Żółta karta dla Ameyawa, który przerwał atak Radomiaka.

18'

Patryk Dziczek uderza prosto w mur.

16'

Luizao fauluje Piaseckiego. Stały fragment gry dla Piasta.

15'

Po dośrodkowaniu piłka powędrowała do Rochy lecz ten nieczysto trafił w piłkę.

13'

Groźna kontra Radomiaka. Rocha wypuścił na wolne pole Semedo lecz ten strzelił za lekko. Poprawił jeszcze Wolski, ale z jego uderzeniem poradził sobie Plach;

12'

Machado uderza niecelnie z ostrego kąta z lewej strony pola karnego Piasta.

10'

Tomasz Mokwa fauluje Rafała Wolskiego przed polem karnym RKS-u.

9'

Rzut rożny dla gliwiczan.

6'

Po zamieszaniu w jedenastce Piasta bramkę zdobywa Luka Vusković. 1:0 dla Radomiaka!

4'

Po nieudanym rzucie wolnym, Ameyaw uderza ponad bramką gości.

3'

Vusković fauluje Felixa kilkanaście metrów przed polem karnym Radomiaka.

Stan murawy w Gliwicach pozostawia wiele do życzenia.

1'

Sędzia Myć rozpoczął mecz!

Początek spotkania o godz. 18:00!

Na ławce: Majchrowicz, Cichocki, Jardel, Jordao, Leandro, Okoniewski, Pik, Snopczyński, Vagner.

Skład Radomiaka: Kobylak - Jakubik, Rossi, Vušković, Abramowicz - Luizao, Donis - Semedo, Wolski, Machado - Rocha.

Na ławce: Szymański, Hateley, Kądzior, Kostadinov, Krykun, Liszewski, Miguelito, Szczepański, Wilczek.

Skład Piasta: Plach - Pyrka, Mosór, Czerwiński, Mokwa - Dziczek, Tomasiewicz - Ameyaw, Chrapek, Felix - Piasecki.

g. 17:35

Dzień dobry, Cyprian Baranowski, zapraszam na relację LIVE z meczu Piast Gliwice - Radomiak Radom!