Radomiak Radom - Cracovia (relacja LIVE)

0:1

Michał Kaczor, dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje.

"Zieloni" nie wykorzystali kilku doskonałych sytuacji. W pierwszej połowie Henrique strzelił cztery razy w obramowanie bramki.

Radomiak przegrał pierwszy mecz na Struga 63 0:1. Jedynego gola strzelił w pierwszej połowie strzelił Kallman.

90+9

Koniec meczu.

90+6

Jeszcze jedna zmiana w drużynie gości. Zaucha wchodzi za Jaroszyńskiego.

Jeden z piłkarzy Cracovii leży we własnym polu karnym.

90+5

Edi Semedo dośrodkował z prawej strony, zakotłowało się w polu karnym Cracovii, ale nic z tego.

90+1

Zmiana w Cracovii. Śmiglewski za Kallmana.

90.

Sędzia doliczył siedem minut.

90.

Pierwsza żółta kartka w tym meczu. Napomniany został Raphael Rossi.

88.

Ajjjj, było blisko! Strzał Abramowicza minimalnie nad poprzeczką.

81.

Gol dla Radomiaka, ale spalony...

79.

Podwójna zmiana w Radomiaku. Za Donisa wchodzi Kaput, a za Wolskiego Machado.

79.

Rocha próbował strzału przewrotką - metr obok bramki.

72.

Stuprocentowa okazja Cracovii. Piłka trafiła w pole karne do niepilnowanego Kallmana, ale napastnik gości przestrzelił.

70.

Zmiana w Radomiaku. Za Lisandro Semedo wchodzi Leonardo Rocha.

69.

Podwójna zmiana w Cracovii. Schodzą Rakoczy, Bochniak, a za nich Kakabadze i Makuch.

8279 widzów ogląda mecz na stadionie przy ul. Struga 63.

65.

Po rzucie rożnym głową strzelał Cichocki, ale nie trafił w bramkę.

63.

Atanasov strzelił z linii pola karnego, ale jego strzał obronił Filip Majchrowicz.

Strzał Henrique z dystansu obok bramki.

62.

Cracovia jest cały czas na swojej połowie. Radomiak ma przygniatającą przewagę, ale nic z tego nie wynika.

58.

Z dystansu Lisandro Semedo i broni Madejski!

56.

Zmiana w Radomiaku. Schodzi Castaneda, a w jego miejsce wchodzi Edi Semedo.

53.

Bardzo groźna akcja Cracovii. Dośrodkowanie z prawej strony do Kallmana, ale napastnik gości źle przyjął piłkę.

52.

Radomiak przeważa i praktycznie nie schodzi z połowy Cracovii.

Obie drużyny bez zmian.

46.

Sędzia rozpoczął drugą połowę.

45+10

Koniec pierwszej połowy.

45+9

Dośrodkowanie na głowę Henrique, ale wprost w bramkarza gości.

45+7

Sam na sam Cracovii i broni Majchrowicz!

Niebywałe. Jeden zawodnik cztery razy trafił w obramowanie bramki w ciągu jednej połowy.

45+6

Henrique strzelił z boku pola karnego i SŁUPEK!

45+4

Prostopadłe podanie Donisa do Semedo, ale za mocno...

37.

Kolejna przerwa w meczu ze względu na zadymienie.

35.

Strzał Abramowicza z pola karnego obronił Madejski, ale i tak był spalony.

34.

Długa piłka do Semedo, ale szybszy był bramkarz Cracovii.

31.

Semedo z prawej strony, na głowę Henrique i TRZECIA POPRZECZKA napastnika Radomiaka.

Długa piłka do Rakoczego, daleko przed bramkę wyszedł Majchrowicz, Rakoczy go minął, dośrodkował z lewej strony na głowę Kallmana.

Strzelcem gola Kallman.

27.

Gol uznany.

24.

Nieuznany gol dla Cracovii, ale sędzia sprawdzi na VARze.

19.

Gramy dalej

17.

Mecz przerwany ze względu na użycie pirotechniki na trybunach.

16.

Semedo dośrodkował z prawej strony pola karnego i Henrique znowu w poprzeczkę!

14.

Groźna akcja Cracovii. Dwa strzały zablokowane i piłka w rękawicach Majchrowicza.

Tymczasem kibice przygotowują oprawę z napisem "WITAMY NA STRUGA"

12.

Dośrodkowanie Alvesa na głowę Henrique i POPRZECZKA!

10.

Dośrodkowanie Cracovii z lewej strony, ale za głębokie i wyłapał piłkę bramkarz Radomiaka.

8.

Bliska strzelenia gola była Cracovia. Piłka przeleciała obok słupka bramki strzeżonej przez Filipa Majchrowicza.

7.

Gra toczy się w środku boiska.

3.

Pierwsza groźna akcja Radomiaka. Po dośrodkowaniu z lewej strony głową strzelał Henrique, ale obok bramki.