Radomiak Radom - Górnik Zabrze (relacja LIVE)

1:1
Rossi 44. - Ennali 18.

90+4'

KONIEC MECZU. Radomiak na otwarcie drugiej rundy remisuje z Górnikiem Zabrze 1:1

90+4'

Główkował Rocha, ale świetnie interweniuje BIelica!

90'

Co najmniej cztery minuty doliczone

88'

Dadok za Kapralika

87'

Kontra Górnika, ale zażegnana przez jednego z defensorów "Zielonych"

83'

Kolejna główka - tym razem Cichocki, ale wprost w Bielicę

83'

Leandro dośrodkowuje z prawego skrzydła w pole karne, tam główkuje Henrique i broni Bielica!

80'

Coraz mocniej sypie śnieg nad stadioniem

79'

Lukoszek za Yokotę

Nascimento za Pacheco

79'

Rocha za Wolskiego

78'

Pacheco

77'

Okoniewski za Ediego Semedo

Donis za Luizao

76'

Edi Semedo z 16. metrów niecelnie

75'

Miękka wrzutka Wolskiego w pole karne, ale defensorzy Górnika uprzedzili Henrique

74'

Centrostrzał Leandro - obok słupka

71'

Kolejny strzał zabrzan. Tym razem Yokota wprost w ręce Posiadały

70'

Z rzutu wolnego strzelał Ennali, ale obok słupka

68'

Rossi

67'

Leandro za Lisandro Semedo

65'

Kaput strzela wysoooooko nad bramką. Gdyby to było rugby, a nie piłka nożna... ale nie jest.

64'

Kolejna szansa gości! Sam na sam z Posiadałą wyszedł Kapralik, ale fatalnie spudlował. Duże szczęście "Zielonych"!

63'

Kaput

61'

Górnik bliski wyjścia na prowadzenie! Sprzed pola karnego po ziemi uderzał Pacheco, ale minimalnie niecelnie. Na razie nie widać na boisku, że to Górnik gra w osłabieniu

58'

Bardzo niecelny strzał jednego z zawodników gości

55'

Olkowski za Musiolika

52'

Janicki

51'

Druga żółta, a w konsekwencji czerwona Kartka dla Barczaka! Radomiak gra więc w przewadze!

46'

GRAMY

Jedna zmiana w Radomiaku w przerwie. Na boisku Pik w miejsce Jakubika

45+3'

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY

45+2'

Barczak

45'

Co najmniej 3 minuty doliczone do pierwszej połowy

45'

Siplak

44'

GOOOOOOOOL DLA RADOMIAKA!!! Dośrodkowanie Wolskiego z rzutu rożnego, a w polu karnym najwyżej wyskakuje Rossi, który pakuje piłkę do siatki strzałem głową!

42'

Wolski strzela po ziemi z narożnika pola karnego, Bielica wypluwa piłkę przed siebie, tam dopada do niej Pedro Henriqe, ale gola nie ma - tylko rzut rożny

38'

Niezła akcja Radomiaka zakończona niecelnym uderzeniem Henrique

34'

Wolski dośrodkowuje z rzutu rożnego i dobrze piąstkuje Bielica. Kilka chwil później strzel Luizao, ale bardzo niecelnie

30'

Groźnie pod bramką Posiadały - z dystansu mocno strzelał Yokota, ale ofiarnie wślizgiem Luizao, który zablokował to uderzenie

29'

Opady śniegu nad stadioniem nie ustają, ale nie są one jak na razie na tyle intensywne, żeby boisko się zabieliło

27'

Żółtą kartką za faul w środku pola upomniany Luizao

21'

Trochę z przypadku Radomiak miał szanse na wyrównanie. W polu karnym piłkę stracili przyjezdni, dopadł do niej Lisandro Semedo, wyłożył ją Ediemu Semedo, ten strzelił mocno, ale strzał obroniony przez Bielicę!

A kibice Radomiaka znowu rzucają śnieżkami w cieszących się z gola piłkarzy Górnika

19'

GOL DLA GÓRNIKA! Kontra gości, którą na bramkę zamienia Ennali

16'

Dośrodkowanie Abramowicza z lewego skrzydła wprost w ręce Bielicy

15'

Jakieś problemy zdrowotne ma Pedro Henrique. Brazylijczyk wrócił już jednak na murawę

12'

Niezbyt wiele dzieje się jak dotąd na boisku.

8'

Kibice rzucają śnieżkami na murawę, w kierunku piłkarzy Górnika... Spikerzy ostrzegają, że grozi to przerwaniem spotkania

5'

Pierwsza groźna akcja Radomiaka w dzisiejszym spotkaniu. Dośrodkowanie Wolskiego z rzutu wolnego i głową strzela Henrique - tuż obok słupka!

2'

Dla trenera Macieja Kędziorka to pierwsze spotkanie w roli szkoleniowca "Zielonych" przed własną publicznością. W poprzedniej kolejce, w jego debiucie, radomianie pokonali na wyjeździe Widzew Łódź 3:0.

1'

GRAMY! Zaczął Radomiak

g.14.58

Drużyny i sędziowie już na murawie. Arbitrem głównym jest dziś Damian Kos.

g.14.52

Zawodnicy już po rozgrzewce. A nad stadionem zaczyna prószyć śnieg... również nad sektorem prasowym.

g,14.40

Znamy już składy obu ekip. W zespole Radomiaka jedna zmiana w stosunku do poprzedniego meczu z Widzewem w Łodzi - Jakubik w miejsce Grzesika.

Radomiak Radom: Posiadała - Jakubik, Rossi, Cichocki, Abramowicz, E. Semedo, Kaput, Luizao, Wolski, L. Semedo, Henrique.

Górnik: Bielica - Szcześniak, Rasak, Kapralik, Pacheco, Musiolik, Ennali, Yokota, Barczak, Siplak, Janicki.

g.14.30

Ze stadionu przy ul Struga 63 wita Michał Nowak.

g.11.30

Jak informuje radomski klub, kibice mogą zabrać ze sobą koce. Wszak w Radomiu zimowa aura i temperatura poniżej zera

g.11.00

Piłkarze Radomiaka Radom rozpoczynają dziś rundę rewanżową PKO Ekstraklasy meczem z Górnikiem Zabrze