Koniec meczu! Radomiak przegrywa z Koroną Kielce

W końcu celny strzał na bramkę! Alves z wolnego, ale piąstkuje Forenc

Semedo przedarł się prawą stroną, ale dośrodkowanie w pole karne nie znalazło adresata

Jeszcze pięć minut potrwa ten mecz

Podwójna zmiana w Koronie

90'

Kolejny groźny strzał gości. Błanik zupełnie nieobstawiony w polu karnym, strzelił tuz ponad poprzeczką

89'

Radomiak nie ma dziś pomysłu na rozmontowanie defensywy kielczan. Kolejny przykład i kolejne dośrodkowanie, któe pewnie wyłapuje Forenc

87'

Strzał na tzw . wiwat w wykonaniu Alvesa

Shykavka

83'

Strata na przedpolu pola karnego. Piłkę przejął wprowadzony Błanik i strzałem w długi róg pokonał Majchrowicza!

Błanik

81'

Radomiak nieskuteczny, ataki suną na bramkę Forenca, ale bez strzału. Tak się nie da odwrócić losów rywalizacji

77'

Przewracany w polu karnym Feliks, ale ponownie sędzia kazał grać dalej

76'

Cele - Pik, Pawłowski - Sokół

Przerwa na uzupełnienie płynów

74'

Pogubił sie sędzia Frankowski... Zamiast faulu na Cele odgwizdał przewinienie zawodnika Radomiaka

73'

Szpakowski - Sewerzyński, Śpiączka - Shykavka

Za chwilę podójna zmiana w zepsole gości

70'

Coraz więcej gwizdów ze strony fanów Radomiaka

Bardzo głęboko teraz gra Korona, ale Zieloni nie są w stanie przebić się przez ich defensywę

To kolejna gra na zwłokę

Potrzebna pomoc medyczna. Leży Deja

69'

Wydaje się , że radomianie coraz bliżej doprowadzenia do remisu, ale wciąż bardzo dorbze bronią się rywale, przyjmując strzały Zielonych na ciało

68'

Trojak

Pierwsza kontrowersja, ale po decyzji z wozu VAR, sędzia nie dopatrzył sie przewinienia!

Machado - Feliks, Radomiak zagra na dwóch napastników

65'

W końcu dobra akcja Radomiaka. Przewrócony w polu karnym Maurides, ale sędzia kazał grać dalej.

Machado

63'

Puszczają nerwy Machado. Zawodnik otrzymał kartkę za faul Trojaku

Potężny wrzut piłki przez Abramowicza, ale bez zagrożenia, bo piłka w dłoniach Forenca

Takac - Błanik

59'

Wciąż radomianie bezradni. Dłonie rozkłada Maurides, do któego wogóle nie docierają piłki

57'

Łukasik - Luizao, Leandro - Semedo

Przygotowani do wejścia juz są: Semedo i Luizao

Szykuje się podwójna zmiana w Radomiaku

Koronie taka gra rywali, wciąż jest na rękę. Danek dośrodkował do Śpiączki a ten niezancznie się pomylił!

53'

Strata piłki przez Abramowicza

Arbiter teraz pokazuje na zegarek, że nie będzie tolerował gry na czas

51'

Dobry pomysł Pawłowskiego, ale złe dośrodkowanie

50'

Abramowicz przedzierał się lewą stroną, ale faulował rywala. Ten ze zrozumiałych względów leży i zwleka z powrotem do gry

Od samego początku drugiej połowy, Zieloni zepchneli rywali do defensywy

46'

Leandro dośrodkował w pole karne. Tam nastąpiło spore zamieszanie, ale Maurides faulował rywala

Sędzia Frankowski rozpoczął 2. połowę

Koniec 1. połowy. Radomiak przegrywa, po jedynym celnym strzale w światło rbamki oddanym w tym fragmencie gry

Radomianie jednak wybijają piłkę i kontrolują ataki kielczan

Od kilku minut, to goscie nie opuszczają połowy Zielonych

Pierwsza połowa potrwa o 2 minuty dłużej

44'

Zapachniało drugim golem dla Korony, ale piłkę w zamieszaniu ostatecznie na róg wybili defensorzy

Leży Jacek Podgórski

42'

Śpiączka powalił na murawę Machado. Ten nie przyjął przeprosin strzelca gola

41'

Dośrodkowanie w pole karne Abramowicza, ale strzał z ostrego kąta w wykonaniu Pawłowskiego, wysoko ponad poprzeczką

40'

Łukowski z łatwością wymanewrował obronę, ale do dośrodkowanej piłki nie dopadł Deja, powstrzymany przez Cele

39'

Uderzał z wolnego ALves, ale piłka spadla na siatkę tuż poza poprzeczką

Jakub Łukowski zobaczył napomnienie

Faulowany w okolicach narożnika pola karnego, ale za nim Alves. Zasłużona żółta kartka

37'

Uderzenie Leandro zablokowane i piłka wyszła na róg

Jak na taki rozwój wydarzeń zareaguje Radomiak?

Nic nie zapowiadało takiego obrotu. Po pierwszym od kilkunastu minut kontrataku, do bramki strzeżonej przez FIlipa Majchrowicza trafił Bartosz Śpiączka, strzelając głową nie do obrony!

35'

Bartosz Śpiączka

34'

Minął się z piłką Forenc, ale ta na jego szczęście nie zmierzała w światło bramki!

Oklaski od kibiców, bo Zieloni wywalczyli kolejny róg

Od kilku minut wysoki pressing ze strony miejscowych

33'

Główkował Abramowicz, ale bardzo niecelnie

32'

Dośrodkowywał Łukasik, ale nikt nie zamknął centry pomocnika

Groźny strzał Łukasika. Piłke jeszcze po głowie rywala odbiła się i wyszła na 7 w meczu róg!

30'

Maurides faulowany przez Deję. Może być dobra okazja do oddania strzału, bo faul miał miejsce w okolicach 25 metra od bramki

Kibice Zielonych wciąż na stojąco oglądają mecz 7. kolejki

Obecnie w słoncu jest blisko 35 stopni Celsjusza

Przerwa na uzupelnienie płynów

28'

W końcu kibice złapali się za głowy. Dośrodkował Alves, ale Maurides uderzył nieznacznie ponad poprzeczką

Abramowicz wywalczył róg

27'

Od kilku minut Radomiak rozgrywa, ale ciężko jest zaskoczyć rywala , który broni się właściwie 10 zawodnikami

26'

Trojak wypatrzył przed polem kanrym Danka. Ten strzelił silnie ponad poprzeczka, ale ostatecznie znalazł się na spalonym

24'

Kolejny róg dla miejscowych. Łukasik dośrodkowął na głowę Rossiego, ale ten trafił piłkę, któa posyzbowała kilka metrów ponad bramką

Na murawie wciąż tzw. piłarskie szachy, a na trybunach niezywkle gorący doping sympatyków Radomiaka

21'

Najwyżej wyskoczył Petrov, ale jego strzał głową ponad poprzeczką

20'

Pierwszy kroner dla Korony, nie spieszy się rywalom . Dośrodkowanie i wybijają defensrozy Zielonych. Kolejny róg

19'

Kolejne przerzucenie piłki przez środkową linię i na spalonym Alves

18'

Wszyscy zawodnicy Korony w polu bramkowym, ale wyjaśniają sytuację

18'

W końcu zespołowa akcja gospodarzy i drugi w meczu rzut rożny

17'

Wciąż trwa walka o to, który z zespołów zawładnie środkiem pola...

14'

Póki co brakuje w środku pauzującego za kartki Nascimento. Radomianie próbują ataków z ominięciem drugiej linii

13'

Teraz podostrzył Szpakowski, ale faul na Cele umknął Frankowskiemu

11'

Dobrą piłkę w polu karnym otrzymał Maurides, ale znajdował się na spalonym

Cichocki w starciu z Łukowskim. Obaj leżeli. Teraz sędzia uspokaja zawodników

9'

Łukasik dośrodkował w kierunku Machado, ale piłkę chwycił czujny dziś Forenc

7'

Dużo chaosu w pierwszych minutach rywalizacji

Teraz na boisko z bólu zwijał się Trojak, ale pomoc medyczna nie będzie potrzebna

5'

Dośrodkowanie piłki w pole karne Korony, ale chwyta ją Forenc

4'

Danek upomniany słownie przez Frankowskiego

4'

Machado dobrze asekurował piłkę i ta wyszła na aut bramkowy

3'

Kontratak Korony, ale Łukowski zatrzymany przez CIchockiego

2'

Już pierwsze starcie. Na murawie leży Deja, ale pomoc medyczna nie jest potrzebna

Defensorzy Korony wybijają piłkę na aut

Wykonawcą kornera Łukasik

Strzał z dystansu Leandro i rzut rożny dla Zielonych

Mecz się rozpoczął!

Losowanie wygrał Leandro i to Radomiak wybrał połowę. Korona rozpocznie mecz

Sędzia Frankowski wyprowadził drużyny na boisko!

Radomiak w jednolitych zielonych strojach, Korona w żółto-czerwonych, bądź złocisto - krwistych, jak kto woli...

Zespoły, już w szatni, za chwilę arbiter wyprowadzi zespoły na murawę

Miła uroczystość przed rozpoczęciem meczu. Przez Radomiaka uchonorowany został redaktor Włodzimierz Łyżwa, który przez kilakdziesiąt lat zajmował się m.in., relacjami z meczów Radomiaka

Trener Leszek Ojrzyński postaiwł na: Forenc - Podgóski, Łukowski, Takac, Śpiączka, Szpakowski, Deja, Danek, Trojak,Petrov, Zebić

Trener Mariusz Lewandowski postawił dziś na następujący skład: Majchrowicz - Pawłowski, Rossi, Cichocki, Abramowicz, Machado, Łukasik, Cele, Alves, Leandro, Maurides

Bezchmurne niebo, żar leje się niego. Właśnie w takich warunkach przyjdzie grać piłkarzom obu drużyn...

Relacja poza portalem Cozadzien.pl, odbywać się będzie także na antenie Radia Rekord, gdzie również zapraszamy!

Dzisiejsze zawody poprowadzi, jako arbiter główny - Bartosz Frankowski, a na liniach pomagac mu będą: Marcin Boniek i Paulina Baranowska

Obie drużyny są już na murawie. Trwa rozgrzewka

Dzień dobry! Maciej Kwiatkowski, witam i zapraszam niezwykle serdecznie na relację z wyjątkowego meczu. Radomiaka Radom podejmuje Koronę Kielce!