RZUTY KARNE

120'

KONIEC DOGRYWKI. O awansie do ćwierćfinału zadecyduje seria "jedenastek"!

118'

Jakubik cierpi na boisku po starciu z Puchaczem. Coraz bliżej serii rzutów karnych...

117'

GOL DLA LECHA. Puchacz pewnym egzekutorem "jedenastki". Mamy remis

115'

Upomniany Podliński

115'

Sędzia Aluszyk po VARze dyktuje rzut karny dla Lecha. Podliński faulował Skórasia

113'

Lech próbuje sforsować defensywę "Zielonych: Teraz podanie Kvekveskiriego zbyt mocne i od bramki zaczyna Kochalski

112'

Radomiak mądrze się broni

111'

Jak na razie bez sytuacji po obu stronach w tej częsci meczu

109'

Pacławski za Karlstroma

106'

Druga połowa dogrywki rozpoczęta

105'

Pierwsza połowa dogrywki właśnie dobiegła końca

102'

GOOOOOOOOOOOOL DLA RADOMIAKA!!! Co za strzał Radeckiego podcinką i piłka w siatce! Ależ spokój zawodnika "Zielonych", brawo!

100'

RZUT KARNY DLA RADOMIAKA! Ręka Kvekveskiriego!

97'

Marchwiński niecelnie po strzale głową

96'

Dobra interwencja Cichockiego we własnym polu karnym

93'

Bodzioch fauluje Skórasia na wysokości pola karnego

91'

DOGRYWKA JUŻ ROZPOCZĘTA

90+3'

KONIEC REGULAMINOWEGO CZASU GRY. Za chwilę dogrywka

90+3'

Puchacz z dystansu obok bramki

90+2'

Sokół próbował głową, ale zbyt lekko

90+2'

Kolejna centra w pole karne Lecha, ale znów górą defensorzy ekipy z Poznania

90+1'

Dośrodkowanie Kozaka z rzutu wolnego, ale ostatecznie bez zagrożenia pod bramką Lecha

90'

Co najmniej trzy minuty doliczone przez arbitra do regulaminowego czasu gry

90'

Dośrodkowanie z lewego skrzydłą i piłka w rękach Bednarka

88'

Kochalski źle wykopuje piłkę, ta trafia pod nogi Puchacza, ale strzał zawodnika Lecha... lepiej przemilczeć

85'

Milić

84'

Kozak dośrodkowuje idealnie na głowę Podlińskiego, ale ten nieczysto trafia w piłkę z kilku metrów i piłka opuszcza plac gry! Kolejna znakomita okazja wprowadzonego niedawno z ławki zawodnika

83'

Z rzutu wolnego próbowal Radecki, ale ponad poprzeczką

82'

Słupek ratuje Lecha! Podliński bliski pokonania Bednarka, ale trafił w obramowanie!

81'

Kravets ogląda żółty kartonik

81'

Puchacz za Kamińskiego

Marchwiński za Szymczaka

80'

Kozak za Gąskę

79'

Lech w natarciu, Radomiak się broni na własnej połowie

75'

Bardzo ładne zagranie Tiby podcinką do Kamińskiego, ale ten nie sięga futbolówki

73'

Skóraś urwał się Bodziochowi, wyszedł sam na sam, ale jego strzał wysoko ponad bramką Kochalskiego

72'

Sokół trafia do siatki Lecha, ale sędzia odgwizduje faul Radomiaka w ofensywie...

67'

Kravets dośrodkowuje, ale żaden z jego kolegów nie zamknął tej akcji

66'

Skóraś za Ramireza
Kvekveskiri za Sykorę

66'

Podliński za Angielskiego

65'

Szymczak wpadł w pole karne i strzela tylko w boczną siatkę

64'

Dogranie Karwota w pole karne zbyt lekkie

60'

Angielski pognał z piłką dobre kilkanaście metrów, utrzymał się przy futbolówce mimo asysty czterech zawodników Lecha, oddał piłkę Radeckiemu, ale tego uprzedził ostatecznie Bednarek

58'

Ależ okazję zmarnował Szymczak! Kamiński wyłożył mu piłkę, a ten strzelał z najbliższej odległości, ale znakomicie w bramce spisał się Kochalski!

Mamy już kilka zdjęć autorstwa Piotra Nowakowskiego z dzisiejszego starcia.

55'

Groźnie Lech, ale Ramirez na szczęście dla Radomiaka uderza niecelnie w dobrej sytuacji

53'

Upomniany Raphael Rossi

52'

Karwot z dystansu, ale piłka po rykoszecie znacznie zwolniła i łapie ją Bednarek

51'

Bardzo dobra okazja dla Radomiaka! Dośrodkowanie z lewego skrzydła do Sykory, ale ten zbyt lekko uderza i łapie Kochalski

51'

Karwot próbował uruchomić Sokoła, ale w porę zareagowali obrońcy gości

50'

W pierwszych minutach drugiej części gry to Lech utrzymuje się przy piłce

46'

Drugą połowę zaczął Lech. Obie ekipy bez zmian w przerwie

45'

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY. Do przerwy bezbramkowy remis

45'

Ładna akcja Lecha, wymiana kilku podań na małej przestrzeni, ale w porę niebezpieczeństwo zażegnali obrońcy Radomiaka

41'

Ależ pudło Szymczaka w sytuacji sam na sam z Kochalskim! Zawodnik Lecha był jednak na spalonym

40'

Rossi dobrze poradził sobie we własnym polu karnym z Ramirezem

37'

Dośrodkowanie Sykory wyłapuje Kochalski

36'

Skacze piłka po murawie w Sosnowcu, ciężko grać po ziemi

35'

Dobry okres gry Radomiaka w ostatnich minutach

34'

Kolejna okazja "Zielonych"! Znowu próbował Jakubik, z prawej strony pola karnego, ale strzał minął słupek Bednarka bardzo nieznacznie

33'

Strzał z dystansu Jakubika daleki od ideału

33'

Zabrał się z piłką Radecki i wywalczył korner

31'

Ładne uderzenie Bodziocha, ale obok słupka

30'

Strzał Abramowicza zablokowany

29'

Abramowicz w pole karne i Radomiak ma pierwszy w tym meczu rzut rożny

26'

Kolejny raz Tiba z dystansu, ale łapie z łatwością Kochalski

25'

Z dystansu próbował Karwot, ale po ziemi i zbyt lekko

25'

"Zieloni" jakby odważniej w ostatnich minutach

23'

Dośrodkowanie Abramowicza z lewego skrzydła do Angielskiego, ten przyjął na klatkę, obrócił się i oddał ładny strzał, ale nieznacznie ponad poprzeczką. Pierwsza groźna akcja Radomiaka

20'

Radomiak w końcu pod polem karnym przeciwnika, ale strzały graczy "Zielonych" były blokowane

20'

Rzut wolny dla "Zielonych" na połowie Lecha

19'

Sokół na spalonym pod polem karnym rywala

18'

Wciąż w głębokiej defensywie jest Radomiak

17'

Kolejne dogranie w pole karne Radomiaka, ale Szymczak nie sięgnął piłki

16'

Kravets wzdłuż linii, ale niedokładnie, nikt nie zamknął tej akcji

14'

Szymczak fauluje Bodziocha w polu karnym Radomiaka

13'

Ponownie próbował Tiba, ale tym razem strzał zablokowany

13'

Przeciągnięte dośrodkowanie Kravetsa

13'

Radomiak cofnięty do defensywy w pierwszych minutach tego meczu

10'

Tiba próbował uruchomić podaniem na wolne pole Szymczaka, ale było ono zbyt mocne

9'

Kamiński z lewej strony pola karnego, ale zgubił piłkę w dryblingu

8'

Raz jeszcze próbował Tiba z dystansu, ale piłka mija nieznacznie słupek bramki Kochalskiego

2'

Dobra interwencja Abramowicza na linii pola karnego. Obrońca odebrał piłkę Tibie

2'

Tiba próbował z dystansu i piłka po rykoszecie wychodzi na rzut rożny

1'

Pierwszy rzut wolny dla Lecha na 40. metrze

1'

GRAMY! Zaczął Radomiak

g.20.28

Zawodnicy wychodzą już na murawę! Za kilka chwil początek meczu 1/8 finału Fortuna Pucharu Polski!

g.20.26

We wspomnianych ligowych starciach podopieczni trenera Dariusza Żurawia zremisowali z Górnikiem Zabrze i Zagłębiem Lubin.

g.20.23

W ekipie Radomiaka zadebiutuje Raphael Rossi. W pierwszym składzie jest też wracający po pobycie w Wiśle Kraków Dawid Abramowicz.

g.20.20

W barwach "Zielonych" nie wystąpi pauzujący za kartki Michał Kaput.

g.20.19

Dla Radomiaka będzie to też pierwszy w 2021 roku mecz na naturalnej murawie. Wszystkie sparingi "Zieloni" rozgrywali bowiem na sztucznej nawierzchni.

g.20.15

Radomiak w poprzednich rundach Fortuna Pucharu Polski wyeliminował Miedź Legnica (4:0) i Pogoń Siedlce (1:0). Lech wygrał z Odrą Opolę (3:1) i Zniczem Pruszków (3:2).

g.20.08

To "Zieloni" są gospodarzem dzisiejszego starcia, które rozgrywane będzie na Stadionie Ludowym w Sosnowcu.

g.20.05

Dla Radomiaka będzie to pierwszy mecz o stawkę w 2021 roku. Lech ma na koncie już dwa mecze ligowe w PKO Ekstraklasie

Mecz rozpocznie się w czwartek 11 lutego o godzinie 20.30 na Stadionie Ludowym w Sosnowcu