platinium sponsor

90+8'

KONIEC MECZU!

90+7'

GOOOOOOOOL DLA RADOMIAKA!!! Kobylak zagrywa z własnego pola karnego do Mauridesa, ten minął obrońców, bramkarza i kieruje piłkę do bramki!

90+5'

Verdasca ogląda drugą żółtą kartkę i wylatuje z boiska - co tu się dzieje?! Śląsk kończy w ósemkę!

90+4'

Quintana

Kobylak

90+4'

Zamieszanie na boisku, gorąco w ostatnich minutach

90+2'

GOOOOOOOOOL DLA RADOMIAKA!!! Zamieszanie podbramkowe i Maurides trafia do siatki!

90'

Co najmniej pięć minut doliczone do regulaminowego czasu gry

90'

Druga żółta kartka dla Poprawy! Śląsk skończy ten mecz w dziewiątkę!

88'

Feliks za Machado

88'

Abramowicz strzela i piłka obok słupka. Wcześniej jednak Machado był na spalony

86'

Tuż po czerwonej kartce dla Śląska, Radomiak trochę przycisnął rywala, ale w ostatnich minutach tempo zdecydowanie siadło... mało się dzieje na murawie

84'

Centra Pawłowskiego z prawej strony, ale piłkę pewnie łapie Leszczyński

81'

Pawłowski za Justiniano

74'

Machado

72'

Leandro za Semedo

71'

Rzuchowski za Exposito

71'

Machado ponad poprzeczką

69'

Abramowicz strzela ponad bramką po dośrodkowaniu z rzutu rożnego

68'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, strzela Abramowicz i piłka odbija się od jednego z obrońców i wychodzi poza boisko. Zawodnicy Radomiaka znowu reklamują zagranie ręką, ale sędzia ponownie nie decyduje się na podyktowanie "jedenastki"

67'

Machado strzela z narożnika pola karnego i trafia w słupek!

65'

Centra w pole karne i defensorzy gości zażegnują niebezpieczeństwo

64'

Alves wychodzi na czystą pozycję i nieprzepisowo zatrzymuje go Bejger! Zawodnik Śląska wyrzucony z boiska!

62'

Exposito z powietrza, ale baaaaaardzo niecelnie

61'

Bergier za Leivę

Quintana za Yeboaha

60'

Abramowicz dośrodkowuje z lewego skrzydła i Mauridesa uprzedza jeden z obrońców gości

56'

Dogranie z głębi pola, przyjmuje Machado, piłka mu odskakuje i trafia w jednego z zawodników Śląska. Piłkarze Radomiaka reklamują zagranie ręką, ale sędzia pozostaje niewzruszony. Nie ma rzutu karnego

53'

Centra Ambramowicza, ale piłkę łapie Leszczyński

52'

Verdasca

46'

GRAMY!

46'

Janasik za Gretarssona

46'

Maurides za Łukasika

45+5'

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY

45+4'

Dogranie z rzutu rożnego i świetny strzał Machado z powietrza! Broni jednak Leszczyński

45+2'

Jeden z zawodników Śląska opatrywany we własnym polu karnym

45+1'

Machado zakręcił obrońcami, wrzucił piłkę w pole karne, ale tam Bejger uprzedził Abramowicza i wybił poza boisko

45'

Sędzia doliczył co najmniej 2 minuty

41'

W końcu jakiś strzał. Yeboach uderzał i na rzut rożny paruje Kobylak

34'

Rossi

34'

Abramowicz z lewej strony boiska po ziemi i piłka w rękach Leszczyńskiego

31'

Najgroźniejsza sytuacja w tym meczu - piłka po strzale Yeboaha nieznacznie mija słupek bramki Radomiaka!

29'

Semedo centruje z prawej strony i... piłka opuszcza plac gry

26'

Piłkarze obu ekip jak na razie nie rozpieszczają kibiców...

24'

Rossi z połowy boiska w kierunku Abramowicza, ale za mocno i piłka poza boiskiem

19'

Abramowicz rzuca z autu i... piłkę łąpie Leszczyński

18'

Opatrywany jeden z zawodników Śląska i krótka przerwa w grze

15'

Po rzucie rożnym uderzał Gretarsson, ale kilka metrów obok słupka

13'

Strzelał tzw. nożycami Schwarz, ale trafił w Semedo i rzut rożny

10'

Łukasik z głębi pola do Machado, ten jest faulowany i pierwsza żółta kartka w dzisiejszym meczu - upomniany Poprawa

8'

Pierwsza akcja Radomiaka, ale na spalonym Machado

5'

Dobra piłka z glębi pola w kierunku Yeboaha, ale w ostatniej chwili skutecznie interweniuje Rossi

2'

Abramowicz centruje w pole karne, ale bardzo niecelnie

1'