Schwarz dośrodkowuje i wyłapuje piłkę Posiadała

73'

Rzuchowski za Olsena

71'

Dużo przepychanek i negatywnych emocji w ostatnich minutach. Nieładny fragment spotkania

67'

L.Semedo za Leandro

E.Semedo za Donisa

65'

Olsen z ok. 16 metrów wprost w Posiadałę

65'

Centra radomian z rzutu wolnego i pewnie łapie Leszczyński

62'

Dużo szczęścia miał teraz Radomiak! Śląsk mógł podwyższyć, ale Schwarz nie trafił w piłkę z bliskiej odległości!

58'

Exposito po ziemi, ale pewnie łapie Posiadała

55'

GOOL DLA ŚLĄSKA! Radomianie po rzucie rożnym wybijają piłkę, ta trafia pod nogi Exposito i ten pokonuje Posiadałę. Lider prowadzi w Radomiu

54'

Z rzutu wolnego Exposito - trafia w mur

52'

Sędzia odgwizduje kolejny faul jednego z zawodników Radomiaka. Tym razem tuż przed "szesnastką". Może być groźnie...

50'

Rzut wolny dla Śląska na wysokości linii pola karnego. Pedro Henrique ratuje Radomiaka po strzale Schwarza!

48'

Rossi. To już trzecia żółta kartka dla piłkarza Radomiaka.

Kibice Radomiaka mają dużo uwag do pracy arbitra w dzisiejszym spotkaniu i mocno to artykułują z trybun

47'

Henrique wpadł w pole karne rywali, ale zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału i rywale zabrali mu futbolówkę

46'

GRAMY! Obie drużyny bez zmian

45'

Koniec pierwszej połowy. Arbiter zagwizdał, kiedy... Luizao składał się do strzału. Głośne gwizdy w kierunku sędziego Lasyka z trybun

41'

Znowu groźnie lewym skrzydłem Żukowski. Po jego centrze futbolówkę wybijają jednak obrońcy "Zielonych"

39'

Rocha po ziemi i... tylko rzut rożny dla Radomiaka

38'

Janasik bliski wyprowadzenia gości na prowadzenie! Piłka po strzale sprzed pola karnego nieznacznie minęła słupek bramki Posiadały

37'

Druga żółta kartka w ekipie Radomiaka - tym razem upomniany Leandro

35'

Żukowski wpadl w "szesnastkę" Radomiaka, uderzył po ziemi, ale trafił w jednego z obrońców gospodarzy i piłka po rykoszecie wyszła poza linię końcową

30'

Centra Abramowicza w pole karne i Leszczyński faulowany przez Pedro Henrique

25'

Pierwsza żółta kartka w dzisiejszym meczu. Upomniany Rocha

24'

Centra Schwarza z rzutu wolnego i dobre piąstkowanie Posiadały

21'

NIE MA GOLA!

To był bardzo kiepski strzał Pedro Henrique z rzutu karnego... broni Leszczyński. Przy Struga więc dalej bez bramek...

19'

Indywidualna akcja Leandro Rossiego i zawodnik Radomiaka faulowany w polu karnym! "Jedenastka" dla gospodarzy!

14'

Leandro z dystansu, piłka odbiła się po drodze od jednego z defensorów Śląska i Radomiak ma tylko rzut rożny

12'

Z narożnika pola karnego uderzał Wolski, ale jego strzał był... daleki od ideału. Wcześniej w "szesnastce" padł Pedro Henrique, ale sędzia pozostał niewzruszony

10'

Podanie z głębi pola do Schwarza, ten wyłożył piłkę Pokornemu, ale jego uderzenie również zablokowane

7'

Olsen z dystansu, ale strzał zablokowany

6'

Żukowski do Schwarza, ten dośrodkowuje w pole karne, ale tam dobra interwencja radomian

6'

W pierwszych fragmentach tego starcia częściej przy piłce Radomiak

2'

Wolski "w uliczkę" do Rochy, ale w to wszystko wplątali się defensorzy Śląska i zażegnali niebezpieczeństwo

2'

Żukowski wpadł z piłką w pole karne i oddał strzał - na szczęscie dla radomian - tylko w boczną siatkę