Stomil Olsztyn - Radomiak Radom (relacja LIVE)

0:0
(0:0)

KONIEC MECZU! Bez goli, choć z emocjami. Obie drużyny miały swoje szanse, ale bramki w tym spotkaniu nie padły

94'

Bucholc głową do własnego bramkarza

Na boisku leży również Remisz. To po zderzeniu z golkiperem i Górskim

92'

Trwa przerwa, bo ucierpiał Skiba

Arbiter do regulaminowego czasu doliczył 5 minut

90'

Co za kontra Stomilu! Po nieudanej pułapce ofsajdowej Sobczak znalazł się w doskonałej sytuacji i podał piłkę do znajdującego się na wysokości punktu karnego Molloya, ale ten obok słupka!

89'

Molloy próbował zaskoczyć Halucha, ale ten pewnie łapie futbolówkę

88'

Karwot - Banasiak

85'

Bardzo dużo szczęścia miał teraz Radomiak. Skrzecz znalazł się sam przed Haluchem, ale interwencja bramkarza bardzo skuteczna!

Futbolówkę z rzutu rożnego dośrodkowaywał Mikita. Ta trafiła na głowę Górskiego, a jego strzał trafił w poprzeczkę. Dobitka Cichockiego wysoko ponad poprzeczką!

82'

Poprzeczka ratuje Stomil!!!

81'

Siemaszko schodzi przy oklaskach publiczności. Wchodzi Skrzecz, Schodzi Kaput, wchodzi Michalski

80'

Wciąż bez dogodnych sytuacji, po których bramkarze musieliby się wykazać sporymi umiejętnościami

79'

Coraz więcej wskazuje na to, że ten pojedynek zakończy się podziałem punktów

77'

M. Gancarczyk - Hinokio

76'

Jeden z nielicznych strzałów Stomilu. Uderzał Sobczak, piłka kilka metrów obok słupka

75'

Ładna akcja ofensywna radomian, ale dośrodkowanie Abramowicza, chwyta na przepdolu Skiba

74'

Na strzał zza pola karnego zdecydował się Leandro. Piłka nie sprawiła kłopotów z interwencją Skibie, bo po drodze zwolniła trafiając w jednego z defensorów

73'

Na boisku leżał faulowany Mikita, ale już wszystko jest w porządku

70'

Spadło teraz tempo. Brakuje już tej dynamiki z początku II połowy

68'

Wspomniana zmiana. Wchodzi Górski, zastępując Nowaka

65'

Zamieszanie w polu kanrym olsztynian. Defensorzy wyjaśniają sytuację

64'

Coraz mocniej rozgrzewa się Maciej Góski. Napastnik zapewne za chwilę wejdzie na boisko

63'

Molloy - Lech

62'

Pierwsza w tej połowie, a piąta w meczu ż.k. Otrzymał ją Kaput

61'

Kolejna ofensywna akcja "Zielonych". W pole karne wpadł Mikita, ale piłkę chwycił Skiba

59'

Jak to nie wpadło! Leandro dośrodkował, potężne zamieszanie w polu karnym. Uderzał z ostrego kąta Mikita, ale ta trafiła w Sobczaka i wyszła na rzut rożny!

56'

Na spalonym bardzo widoczny dziś Nowak

55'

Obraz gry nieco się zmienił, bo olsztynianie wyszli trochę wyżej i gra toczy się w środkowej strefie

51'

Kontraatak Stomilu. W polu karnym przewrócony Siemaszko, gwizdy miejscowych kibiców, ale gwizdek arbitra milczy.

50'

Trwa oblężenie bramki Stomilu. Teraz po dośrodkowaniu Abramowicza, jeden z defensorów na rzut rożny

48'

W polu karnym Nowak dobrze się zastawił. Wystawił piłkę Kaputowi, ale ten uderzył bardzo niecelnie

46'

Powinno być 1:0! Leandro wymanewrował kilku defensorów Stomilu i wyłożył piłkę na przedpole karne do... No właśnie, tam do futbolówki doskoczyli: Mikita i Abramowicz, i zepsuli akcję! Zabrakło komunikacji

II połowa rozpoczęta. Nie ma zmian w składach

45'

KONIEC I POŁOWY. W Olsztynie po 45. minutach zasłużony remis

44'

Błąd defensywy Radomiaka. Uderzał z pola karnego Siemaszko, ale metr od słupka

43'

Nie zrozumiał się Makowski z Mikitą i akcja wyjaśniona

40'

Od kilku minut goście nie schodzą z połowy Stomilu. Wciąż brakuje skuteczności

39'

Próba wymuszenia rzutu karnego i Nowak otrzymuje żółtą kartkę, ale czy tam było symulowanie?

38'

Ładna kombinacyjna akcja "Zielonych", ale o strzale Karwota nic nie napiszemy...

37'

Rzut rożny Leandro, ale piłke chwyta Skiba

36'

Piłka w rękawicach Halucha. Niby strzał, niby dośrodkowanie Lecha, ale golkiper na posterunku

35'

Za dyskusje z Arturem Aluszykiem, napomnienie otrzymuje Meik Karwot

33'

Interweniował Skiba, bo z narożnika pola karnego strzelał Makowski

32'

Gra cały czas w środkowej strefie boiska

27'

Pierwszy celny strzał w meczu! Było groźnie po uderzeniu Patryka Mikity. Pomocnik strzelił zza pola karnego, ale w bramce stał Skiba i wypiąstkował futbolówkę!

24'

Strzelał Siemaszko. Na szczęście w trzyosobowy mur

23'

Pietrzyk fauluje rywala w narożniku pola karnego

22'

Jakubik otryzmał bardzo dorbe podanie od Makowskiego, ale obrońca na spalonym

20'

Teraz groźnie pod bramką Halucha. Golkipera wyręczył Lech, stojący w linii uderzenia piłki

16'

Pierwszy groźniejszy strzał na bramkę Stomilu. Uderzał z narożnika pola karnego Leandro, ale ponad spojeniem bramki

14'

Bramkarze obu drużyn, póki co pozostają bez pracy

11'

Seria dwóch rzutów rożnych, ale bez zagrożenia pod bramką Stomilu

8'

Po kolejnym brzydkim faulu na Rossim, w końcu kartka dla Kubana

5'

Póki co typowy mecz walki, toczony w środkowej strefie

3'

Zaledwie 180 sekund gry za nami, a Leandro Rossi już trzykrotnie leży na murawie. To na skutek fauli rywali

Rozpoczął się mecz Fortuna 1. Ligi

Na trybunach stadionu w Olsztynie dziś m.in., Piotr Stokowiec, opiekun gdańskiej Lechii

Niespodzianka w składzie Zielonych. W bramce od pierwszych minut Artur Haluch, a w środku defensywy Kacper Pietrzyk

Radomiak Radom: Haluch – Jakubik, Pietrzyk, Cichocki, Abramowicz, Mikita, Karwot, Rossi, Makowski, Kaput, Nowak

Znamy wyjściowe składy obu drużyn:

Stomil Olsztyn: Skiba – Bucholc, Remisz, Mosakowski, Kuban, Tecław, W. Gancarczyk, Siemaszko, Lech, M. Gancarczyk, Sobczak.

Zawodnicy Stomilu do meczu z Radomiakiem przystępowali po serii trzech porażek i za wszelką cenę, kosztem rywali z Radomia chcieli wygrać i jednocześnie godnie pożegnać się z własnymi kibicami. Sęk w tym, że podobne cele przyświecały „Zielonym”. Drużyna beniaminka pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych dopingowana była przez liczną grupę swoich fanów, którzy liczyli na powtórzenie rezultatu z pierwszego meczu obu drużyn. W nim podczas drugiej kolejki Fortuna 1. Ligi radomianie wygrali z zespołem Stomilu 2:1.