Tymex Liga Okręgowa: Drogowiec rozbił rezerwy Radomiaka

Mecz w Falęcicach rozpoczął się świetnie dla gospodarzy. Już po 13 minutach LKS prowadził 2:0 po golach Dominika Kansika oraz Jakuba Pastusiaka. Mazowsze jednak walczyło do końca i tuż przed przerwą po trafieniach Daniela Złocha i Kacpra Ostrowskiego wyrównało. Ostateczną, decydującą bramkę zdobył Jakub Sosnowski, gwarantując Promnej ważne trzy punkty.

Tuż za plecami ekipy Pawła Wysockiego jest Drogowiec Jedlińsk. Wicelider pewnie rozbił na wyjeździe rezerwy Radomiaka Radom 4:1, prowadząc do przerwy już 3:0. Goście wykorzystali proste błędy "Zielonych" i szybko strzelili dwie bramki (Dariusz Mortka, Adrian Kobza), a jeszcze przed przerwą dobrą kontrę wykończył Piotr Dobosz. 10 minut po przerwie rzut karny wykorzystał Maciej Świdzikowski i wydawało się, że Radomiak ruszy jeszcze do ataku, ale jakiekolwiek marzenia o punktach z głowy radomianom wybił Mykola Kharchuk.

Wpadkę zanotowała Powiślanka Lipsko. Ekipa grającego trenera Jakuba Cieciury poległa w Szydłowcu z miejscową Szydłowianką 0:1. Jedynego gola gospodarze strzelili już w 2. minucie, gdy rzut karny wykorzystał Karol Stępnik. Tym samym Powiślanka ma już siedem punktów strat do drugiego Drogowca. Na trzecie miejsce wskoczył Orzeł WIerzbica, który pewnie pokonał Polonię Iłża 3:0.

W innych meczach Proch Pionki wygrał z Gryfem Policzna 3:0, KS Warka pokonał Młodzika Radom 1:0, Jodła Jedlnia-Letnisko zremisowała z Pilicą Nowe Miasto 2:2, a SKS Potworów pokonał Oronkę Orońsko 2:1.