Relacja live

94'

Damian Jakubik z dysatnsu i koniec meczu! 0:0 w hicie kolejki.

93'

Kohei Kato ratuje Widzew! Makowski ruszył z kontrą, wyprzedził rywala, już wpadał w pole karne... Kato wyczyścił.

92;

Leandro efektownie ograł Kato, ale piłka wybita pod bramkę Widzewa.

91'

Faul radomian i dośrodkowanie pod pole karne Zielonych... wybijamy.

90'

Kucharski za Filipowicza.

90'

Trzy minuty doliczone przez sędziego.

89'

Karol Kucharski gotowy do wejścia na boisko.

88'

Za Rafała Wolsztynskiego Marcel Pięczek.

88'

Bez strzału, wznowi Haluch.

87'

Faul Zielonych z boku boiska, rzut wolny i dośrodkowanie...

86'

Faulowany Leandro, rzut wolny dla radomian w bocznej strefie boiska. Tym razem krótko rozegrany.

85'

Kaput odzyskał, ale podał niecelnie do Winsztala. Tymczasem w Widzewie Maciej Kazimierowicz zmienia Adama Radwańskiego.

85'

Kibice Radomiaka prowadzą głośny doping bez koszulek. Atmosfera dzisiaj jest naprawdę fantastyczna!

84'

Patryk Winsztal zmienia swojego imiennika Mikitę.

84'

Niecelny strzał radomian po rzucie rożnym.

83'

Filipowicz! Kapitalna akcja duetu Mikita-Makowski, dogranie do Filipowicza w pole karne, strzał... blokuje Kato... Korner.

82'

Radomiak powinien prowadzić! Makowski huknął z dystansu, Wolański wypluł, Rolinc dobija z bliska, ale wprost w bramkarza Widzewa!

81'

Do wejścia na boisko gotowy Patryk Winsztal.

80'

Zieleniecki fauluje w środku pola, szansa na dośrodkowanie w pole karne.

79'

Kato daje sie we znaki Makowskiemu, Radomiak traci piłkę na stronie Leandro.

78'

Szansa dla Radomiaka, ale faul pod pole karnym Widzewa.

77'

Marcin Pieńkowski schodzi, wchodzi Konrad Gutowski.

76'

Michał Grudniewski po profesorsku zatrzymał Wolsztyńskiego w kontrze.

75'

Dobra akcja Radomiaka prawą stroną boiska, Makowski w pole karne, Rolinc musnął... będzie korner, wybija Tanżyna w zamieszaniu.

74'

Dominik Sokół schodzi, wchodzi Jakub Rolinc.

73'

Bez zagrożenia, kontra dla Widzewa po złym zagraniu Jakubika i faul Filipowicza. Kartka.

73'

Makowski uruchomił Mikite, ten wpada w pole karne, dogrywa... szybszy obrońca.

72'

Mocne podanie do Leandro... Zbyt mocne.

71'

Radomiak wciąż w ofensywie, szykują się dwie zmiany. Bruno Luz i Jakub Rolinc gotowi do wejścia.

70'

Bardzo dobrze w ofensywie Patryk Mikita, ale strzał oddaje Rafal Makowski... zablokowany. Leandro poprawia po zejściu na lewą nogę... nad bramką.

69'

Ponad 17500 kibiców ogląda dzisiejszy mecz z trybun.

69'

Jeszcze korner dla łodzian, strzał wysoooooko ponad bramką.

68'

Wolsztyński przegrał pojedynek z Klabnikiem w polu karnym i rzucał się po murawie domagając się karnego.

68'

Patryk Mikita przyjął tak, że gospodarze mają aut.

67'

Na prawej flance zatrzymany przez dwóch rywali Leandro.

66'

Oglądam powtórkę i po strzale Filipowicza w polu karnym Widzewa było zagranie ręką. Ciężko jednak skłaniać się ku karnemu, bo było to zupełnie przypadkowe uderzenie w chaosie.

65'

Ponownie kapitalnie Grudniewski! Wślizg w polu karnym zatrzymał Pieńkowskiego, ale sędziowie przyznali korner Widzewowi.

64'

Szybka kontra rywali przerwana przez Grudniewskiego.

63'

Co za szansa Radomiaka!!! Minął się z piłką Wolański, strzały Filipowicza i Mikity zablokowane!!!

62'

Mikita wygrywa pojedynek z Turzynieckim, przedziera się, podaje do Leandro, strzał... zablokowany, korner.

61'

Jakubik powalczył o piłkę na prawej stronie w ofensywie, ale nie udało mu się przedrzeć.

60'

Kaput nie powstrzymał Radwańskiego, ale w końcu wydostają się spod bramki radomianie. Rywale faulują.

59'

Wprost w ręce Wolańskiego. Po chwili spalony po stronie łodzian.

59'

Mnożą się przewinienia. Radwański powalił Banasiaka, okazja do dośrodkowania z boku boiska.

58'

Faul łodzian pod polem karnym Radomiaka.

57'

Kapitalna kontra, Wolsztyński ograł Klabnika, zmylił Grudniewskiego, oddał piłkę do boku, strzał Michalskiego... kapitalna parada Halucha!

57'

Piłka do Sokoła, szybszy Tanżyna, pod naciskiem wybija piłkę.

56'

Damian Jakubik napomniany za faul na połowie Widzewa. Przerwał kontrę.

55'

Kapitalne wejście Martina Klabnika pod pole karne rywali, piłkę dostaje Dominik Sokół... Za długo zwlekał ze strzałem...

54'

Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu. Tomasz Wełna napomniany przez Mirosława Góreckiego.

53'

Podobna sytuacja teraz dla Widzewa Łódź.

53'

Filipowicz mocno... w ręce Wolańskiego.

52;

Kolejny rzut wolny z bocznej strefy boiska dla Zielonych.

51'

Radomiak naciska, piłka na lewej stronei boiska. Gospodarze wybijają.

50'

Sokół naciskał od tyłu na Wolańskiego, rzut wolny dla Widzewa.

49'

Niecelne uderzenie z ostrego kąta.

49'

Faul Widzewa, 30 metrów do bramki Wolańskiego...

48'

Kibice Radomiaka odpalają pirotechnikę i robią flagowisko!

47'

Faul radomian w ataku.

46'

Świetny początek Radomiaka! Mikita zatrzymany tuż przed polem karnym przez Sebastiana Zielenieckiego. Z dystansu strzela jeszcze Leandro - nad bramką.

46'

Gramy! Widzew od środka!

Kibice Radomiaka szykują oprawę na drugą część gry.

Wracamy do Serca Łodzi! Za kilka chwil początek spotkania.

46'

Koniec pierwszej połowy! Do przerwy bez bramek w hicie kolejki.

45'

Minuta doliczona do pierwszej połowy spotkania.

44'

Strzał, albo podanie... a, niech będzie strzał. Broni Wolsztyński.

43'

Daniel Tanżyna w polu karnym, przyjął, obrócił się i uderzył z powietrza - niecelnie!

42'

Zablokowane dośrodkowanie w pole karne Radomiaka.

41'

Wysoki pressing Widzewa, Radomiak zamknięty na własnej połowie.

40'

Coraz częściej Widzew wykorzystuje lewą stronę boiska i Mateusza Michalskiego. Kolejne dośodkowanie wybijają obrońcy Radomiaika.

39'

Interwencja Halucha. Widzew znów w natarciu, Radomiak dobrze się broni.

38'

Korner dla łódzkiej drużyny.

37'

Jakubik ostro, ale skutecznie powstrzymuje Pieńkowskiego.

36'

Widzew atakuje prawą stroną boiska, dośrodkowanie, strzał Wolsztyńskiego i obrona Halucha.

35'

Był to pierwszy celny strzal "Zielonych" w tym meczu. Warto dodać, że Radomiak zajął dziś praktycznie cały sektor gości, co jest rekordem stadionu!

34'

Zgarnął piłkę Jakubik i uderzył celnie z dystansu, ale broni Wolański...

33'

Rozegranie rzutu wolnego w podobnym stylu co wcześniej przez Banasiaka, ale teraz Filipowicz. Gospodarze wybijają

32'

Kohei Kato w starciu z Rafałem Makowskim, faul Japończyka.

31'

Marcin Pieńkowski w miejsce Daniela Mąki.

31'

Kolejne groźne dośodkowanie w pole karne "Zielonych" - bez efektu.

30;

Kapitalna szansa na kontrę! Banasiak biegnie, wyprzedza go Makowski, zagrywa na drugą stronę boiska, gdzie Radomiak ma przewagę... Leandro nie opanował piłki...

29'

Grudniewski zatrzymał strzał głową bodajże Tomasza Wełny.

28'

Będzie pierwszy rzut rożny w tym spotkaniu. Widzew ustawia piłkę w narożniku boiska.

27'

Gospodarze przy piłce, ale cofnięci na własnej połowie.

26'

Dośrodkowanie w pole karne - wybicie piłki. Po chwili daleki wrzut z autu i niecelne uderzenie Radomiaka.

25'

Przewagę na boisku mają teraz radomianie. Spokojnie rozgrywają piłkę, podchodzą pod szesnastkę rywali.

24'

Makowski ładnym zwodem zmylił Ameyawa, akcja poszła dalej, Mikita dośrodkował w pole karne - wybili rywale.

23'

Leandro wrócił i zatrzymał Rafała Wolsztyńskiego.

22'

Po jednej groźnej akcji pod obiema bramkami, w obu przypadkach bramkarze pewnie interweniują po podaniu.

21'

Michał Kaput faulem zatrzymał przeciwnika.

20'

Leandro minął dwóch rywali i został zatrzymany faulem.

19'

Z zakończonych już meczów Radomiaka może cieszyć porażka Olimpii Grudziądz. Z kolei Elana odniosła zwycięstwo.

18'

Kolejny faul w środku pola, dośrodkowanie - łapie Haluch.

17'

Ależ błąd Filipowicza! Zaspał przy krótkim rozegraniu piłki, Michalski ruszył skrzydłem i oddał strzał - na szczęście został zablokowany.

16'

Zdaniem sędziego Filipowicz faulował, radomianie nie zgadzają się z tą decyzja.

15'

Zablokowana próba Widzewa, po chwili oddalają radomianie.

14'

Pierwszy celny strzał Widzewa, Haluch wypluwa, Jakubik oddala. Piłka zostaje jednak w polu karnym, ogromne zamieszanie i... niecelny strzał uspokaja sytuacje.

13'

Klabnik zatrzymuje rywala pod bramką.

12'

Rzut wolny dla Widzewa w środku pola. Dośrodkowanie, zgranie piłki do Wolsztyńskiego, ten z bliska strzela... spalony!

11'

Niecelne uderzenie Patryka Mikity.

10'

W środku pola faulowany Leandro.

9'

Jakubik dalekim podanie uruchamia Sokoła, szybszy obrońca.

8'

Dośrodkowanie w pole karne bez efektu, ale "Zieloni" odzyskują piłkę. Widzew jednak rozważnie się broni.

7'

Od początku spotkania głośny doping z obu stron. Jest kocioł!

6'

Daniel Mąka ponad bramką!!!

6'

Fatalny błąd defensywy! Nieporozumienie z tyłu, gospodarze odzyskują w polu karnym i Haluch fauluje napastnika w sytuacji sam na sam! KARNY!

5'

Podanie w pole karne, łapie Haluch.

4'

Początek meczu intensywny, ale głównie w pojedynkach. Teraz radomianie faulowali w środku pola.

3'

Widzew: Wolański – Turzyniecki, Tanżyna, Zieleniecki, Wełna – Michalski, Kato, Radwański, Ameyaw – Mąka, Wolsztyński

2'

Dla uzupełnienia, Radomiak: Haluch - Banasiak, Grudniewski, Klabnik, Jakubik - Kaput, Filipowicz - Mikita, Makowski, Leandro - Sokół.

1'

Radomiak miał przygotowany początek meczu, ale Dominik Sokół został złapany na spalonym.